Dayanıcak gücüm kalmadı artık ne yapmalıyım?

Universite ogrencisiyim ailem bana ozel sebeplerden dolayı dusman neredeyse ve calsıtıgım yerden cıkarıldım. Ne yer ne içerim umurlarında bile değil kampuse yakın iş bulabileceğim bir tane bile yer bulamadım cok caresizim ne onerirsiniz

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbine iyi bak sevgili sûfî… Mevlânâ’nın Uzak dediğin yer ancak bir karış diyerek adres verdiği kalbine… Aşk’ın Hüsn için nice basamaklardan geçip, nice engelleri aştığı kalp ülkesine… Sadef içinde inci gibi parlayan kalbine… Öyle iyi bak ve öyle iyi gör ki; himmetle inen ve hikmetle süslenen aşkın senden aşkın bir hâl alsın. Taşkınlarca sevgilinin diyârına ulaşsın. Korkma… Âşık ve mâşuk arasında öyle bir yol vardır ki, içinden geçen bütün cümleler hurûfî bir edayla tek tek ulaşır muhatabına. Kalpten kalbe yol vardır. Çünkü Fi’l kalbi mine’l kalbi ile’l kalbi sebîlâ…

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bulursun inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla kötü yola düşme de illa kampüse yakında bir yer arama iş için bir aile nasıl düşman olur birine onu hiç anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Çalışacak ve kimseye eyyallah etmeyeceksin.. Sakın aklına onursuzca şeylerin peşinde koşacak düşünceler getirme.. Benim vardı öyle arkadaşlarım zor oldu ama başardılar.. şimdiden Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • Burdaki sahtekarlara kanmada ya aile ya da iş

1|0
    0|0
  • Yapma bise

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Ailenle güzelce konuş, başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • Hangi il ve o ozel sebebleri duzeltmeye calis derim

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Part-time işlere bak bir işe başlasan moralin düzelir

0|0
    0|0
  • Hangi üniversiteye gidiyorsun arkadaşım.

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...