Hem çalışıp kendi paramı kazanmak istiyorum, hemde üşeniyorum. Nasıl olsa zorda kaldigim zaman calisirim diyorum?

Acgozluluk mu bilmiyorum ama calisip para kazanirsa daha cok istediklerimi yapc gibi geliyor sonra calismaktan vakit bulamayacagimi dusunuyorum vazgeciyorum falan. surekli bir atilim yapmak isteyip vazgeciyorum. cogu kararimda da boyle oluyor kesin kararlar alamiyorum dusuncelerimin sonunada yarin olmeyecegim ne malum 2-3sey fazlam olsun diye mi calisicam diyorum. zaten keske hickimse calismasa diye de arada bir dusundugum oluyor ne biliyim insanlari para yonetiyor sanki azla tamah edemiyoruz gibi geliyor birde para olmasa Şu an nerdeydim falan bilmiyorum ama bu duzeni de hic sevmiyorum be. Para kazanmadan kendini insan nasil gelistirir sosyal olur bunu bilende yazsin lutfen ama oneriler bir gruba katil falan gibi kursa git vs gibi seyler olmasin ne para harcayacam ne para kazancagim birsey olsun.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende haklısın Gençken Enerji var Para yok, Orta yaş para var harcıcak Zaman yok, yaşlıken Para var Zaman var sağlık yok misali.. ay yazmaya üşendim 😂yazsınlar da bende okuyayım 😅Hep o Lidyalıların yüzünden başka şey icat etselerdi ya canım😒

0|0
    0|0
    • Dunyaya geldik gidiyoruz ve hep maddiyat insanlar yuzune gulumsese yolda yururkn bisey mi satcak diye kuskulanmalar ya da hep menfaat dusunceleri lidyalilari gec insan insana zarar vermeyi ogrenmis bugune kadar bn hc gormedim kndi cikari olmadan yasayan cevremde falan yani off benim de ayni sinifta oldugum varlik insanlar bn soyut taraftayim galiba hic somut seyler dusunmek istemiom

• Seni çok iyi anlıyorum, yanlış zamandayız yanlış şöyle eskide yaşayıp filozof olacakmış bizde ☹️Oturup düşünürdük bol bol😅Hayır oda yoruyor İnsanı anlamayanlar da bize şimdi tembel dicekler🤕

• İlk EİG m çok heycanlı🙈Teşekkür ederim😅🙋

Erkekler Ne Diyor 3

• Even benimle bende öyleyim hatta gelmkonusak sana fikirlerimi soyleyim uyarsa birlikte yapalim cok tembellik dogal sosyallik embelik ederken kendimizi gelistirme eglenme filan vss fikirlerim var konusmak istersen buyur evlen derken saka dedim bellide olmaz bu işler kader gel sen konusak ama az parayla fakir hayatina ne kadar sicak bakarsinn huzur sagladiktan sonra sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • Yürüyerek gez

0|0
    0|0
  • Çalış çalış ne6e sahip olmak istersen alabikirsin.
    Dinlenmenin de anlami olur gezmenin de.

0|0
    0|0
    • Hcbsey istemiom aslinda ya istedigim seyi de kimseye anlatamiyorum cnku herkes sistteme uyum saglio zorlada olsa bn ndnse yapamam yapamiom da ya cok zoru yoklugu gormedigimden ya da yokluk bile gorsem bunu da gorcegim varmis dyip cabalamam heralde ne biliyim yarinla ilgili bir bklentim ya da yarinla ilgili bir dusuncem yok

• Mandira filozofunu avil seyret. Aradigin orada olabilir

• Bence cok haklısın bende senin gibi düşünüorum arkadaş'' mandıra filozofu izle aradıgın sey orada olabilir demiş '' Öyledir o hayata bende özeniyorum ama bir altın bilezik olsun elimde meslek sahibi olayım yani :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem elimdeki şekerleri yiyim hem de şekerlerim hiç bitmesin hesabı...

0|0
    0|0
    • ya da para diye bsey olmasin ya da bankadan kredi cekip odemiyim hapse giriyim falan filan ama bnkada yuklu miktarda para vermiyor. ya iste hep bir kotuluk plani gelio para konusu oldu mu nedense o insanlarida zarara ugratmak istemiorum. ya da calisip 4gun sonra cikcaksam. bir ise de girmek istemiom cok fazla kararsiz bir insanim ve bu hep boyle gtcek blli

• Ona bile useniom herseye useniom boyle cok korkutucu bsey olmasi lazim sanirim

• Kardeş ben bir kaç haftadır spor yapıyorum uyuşukluğum azalmaya başladı. Sen de bir yerden başla, ne bileyim yürü, koş, egsersiz videoları var tonla... Kışa doğru da gir bir işe hem para kazanırsın hem de senin için karamsarlıktan daha iyi olur. Hiç bir şey için geç değil.

• ta çoçuk ken beynimize işliyorlar çalışmayı çalışmadan da olmuyor istediğini alıp istediğin gibi gezemiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...