Kapat

Facebook u Nasıl Buluyorsunuz Eskisi Gibi Çok Paylaşım Yapıyormusunuz Yoksa Girmiyormusun Veya Tadı Kaçtımı?

Facebook a 3 yıldır girmiyordum şimdi girdim düzenledim neler olmuş neler 3 yıl öncede gibi hissediyporum kendimi BAZI YERLERDE KENDİME HAKSIZLIK ETMİŞİM ama şu an çok daha donanımlıyım ve iyiyim...

Resim kalitesi çok düşük fotolar, bazı arkadaşları çıkardım VEFASIZLARI falan 1 tanesi HDP İLÇE BAŞKANI OLMUŞ yuhhh dedim yanii zaten görüşmüyordummm

Bana çok boş geliyor face şahsen burası çok daha iyi siz neler söylemek istersiniz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşlıların mekanı olmuş durumda. eskisi gibi kullanmıyorum. ay da 1 -2 paylaşım belki.. twitter kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • Kapattım bir sene önce ne zaman girsem evlilerin fotoğrafları çocuklarının fotoğraflarını görüyodum gereksiz bence artık orta yaş evli çocuklu hafta sonu ailecek gezmeye giden fotoğraf çekmeye bayılan teyzelerin amcaların yeri olmuş gibi geliyo

0|1
    0|0
  • facede yok popi yok gittiği yerlerde fotoğraf atar konum atar sıkıcı burası dertleşme yeri en samimisi burası ❤️😂

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ben burada çok fazla sıkılıyorum faceye girince icim açılıyor. Ve facebook u daha çok haber takip etmek için kullaniyorum.

0|1
    0|0
    • Haber siteleri var

• Işte takip ettigin kişilere göre değişiyor kardesim

• iyi hadi bakalımmm

Erkekler Ne Diyor 2

• Polis kontrolüne girdiğini hissettiğimden bu yana pek aktif değilim.

0|1
    0|0
  • facebook siyaset meydanı gibi hoca

0|1
    0|0
    • burada aynıda kardeşim eskisi gibi değil bee hiç tadı tuzu yok gibi şimdi geçti onun zamanı

Yükleniyor...