Kapalılarla arkadaşlık yapar mısınız? Sebepleri?

Açıkçası ben yapmam çünkü kafa yapılarımız, takıldığımız yerler farklılık göstereceği için hiçbir şey paylaşamayız sürekli kavga tartışma vs. olur

0|0
32|45

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanmıyorum, yapmam.

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Yapmam.

1|0
    0|1
  • Sen i şeye benzettim bir an..
    Hani yolda lastiğin patlayınca sinirle söverek bağacı açıp stepne lastiği alırsın ya.
    Ha o stepne lastik sensin işte. Fazlası değilsin.. Sadece ihtiyaç giderirsin.. ;)

1|0
    0|0
  • Zihniyetine nereden ne şekilde tecavüz edeceğimi düşünüyorum planlayınca geri dönücem

0|0
    0|0
  • Ben arkadaslarımı secerken davranişlarina kisiligine göre bakiyorum din siyaset konularinda herkes farkli tercihlerde olabilir kilık kiyafette olduğu gibi.. bana iyi davransın cevresine hayvanlara iyi davransın arkadaslıgina sadık biri olsun yeterli.

0|1
    0|0
  • zihniyet farkı sadece kapalılarla olmuyor, kafamın uyuştuğu kapalılarla neden arkadaş olmayayım. insanları neden ötekileştiriyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • niye yapmiyim canım. öncelikle farklı fikirler olmasa dünya çekilmez bir yer olur. konuya dönersek bende nabza göre şerbet var. uyarım yani herkese. pu ezikliğimden değil umursamazlığımdan kaynaklanır nasıl olsa her şekilde her olaydan mutlu olan bir potansiyel var bende.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya herkes insan insanlığın sağcısı solcusu demokratı açığı kapalısı mı olur arkadaşlık başın açık yaada kapalı olmasına göre değişmez kusura bakma ama çok aşırı yobazsın. Benim her türden arkadaşım var hepsinide seviyorum sadece siyasi konular açmayız o kadar.

0|0
    0|0
  • Seni bu zihniyetinle arkadaş olarak biri kabul ediyorsa ona şaşmak lazım

0|0
    0|0
  • Yaparım

0|0
    0|0
  • Yok kız yanlış düşünüyorsun artık kapalı olanlar da kafelerde barlarda geziyor sigara içiyor küfür ediyor sadece başı kapalı yani

0|0
    0|0
  • Ne alaka kapalilar cafeye vs gitmiyomu ha sen genel eve gidiyosan onu bilemem

1|1
    0|0
  • Her kapalıyla sohbet edilmez. Kendini geliştirmiş, sosyal biriyse sıkıntı yok. Fakat hayatında okuduğu iki kitaptan biri kuran diğeri cüppeli, müppeli ise evet, uyuşmaz kafa yapıları...

0|0
    0|0
  • adam gibi kapalıysa yaparım yarı açık yarı kapalıysa yapmam ceza evi gibi olmasın yarı acık yarı kapalı ;)

0|1
    0|0
  • Siz önce kendi kafanızdaki örtüyü kaldırın silkeleyin örümcek ağı çoğalmış gibi. İnsan insandır açık kapalı ayrımı da nesi. Niyetin ne ki

0|0
    0|0
  • Neden yapmayalım onlar insan değil mi sen ilk önce kendine bir bak şöyle gözden geçir nerem eksik diye bak görebilecekmisin

0|0
    0|0
  • Hangi mağarada büyüdün?

0|1
    0|0
    • 3ay

Hangi imamhatipte yetiştin

• 3ay

Kapalılarınki mi üst düzey ahaha

• 3ay

Burdan onu çıkardın yani.
      Artık bu soruyu sorman abes gelmiyor bana o halde 😄

• Tercih etmiyorum. Onlar da beni tercih etmez zaten :ddsd

0|0
    0|0
  • belki biraz ırkcılık vardır sende ya da bencillik

0|1
    0|0
    • 3ay

Ahahaha seçicilik diyelim biz ona

• 3ay

tabiki sana haksıssın demiyorum ki önyargili sın ama belki kafalar aynı sende ayni filimi aseviyon oda sende yemeyemeraklıson oda veyabelki aynı semtleri aynı mazaları seviyo olabilirsiniz bu kızda kapalı diye devamlı elinde kitap hatim indirmiyor ya oda yasıyo sonuçda demek istedigim bu birz sen ondan alırsın biraz o senden

• 3ay

Eğlence anlayışlarımız farklı olucak ne diyosun

• saygı şart biliyorsundur bir insanın kararlarına ve davranışlarına saygı duymazsan isterse seninle aynı özelliklere sahip olsun sen yine anlaşamazsın

0|0
    0|0
  • Ben de genelde yapmam.

0|0
    0|0
  • Benim için sıkıntı olmaz önemli olan insanlığı. Ama ateist olduğumu söyleyince kuranın kuralları gereği etrafımdan kaçışıyorlar sanki şeytanız :D

0|0
    0|0
  • Ben deistim bir çok arkadaşım var sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Bir çoğu sıkıntılı

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • Yaparım ama onların benimle arkadaşlık yapacağını pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • lan bir s. g ırkçı pislik

0|2
    0|0
  • insan olsun yeter

0|1
    0|0
  • Ne kapalılar gördüm yatakta canavaaaar

0|0
    0|0
  • Yapmam. Cünkü ben bir solcuyum onu yerin dibine sokarım kız üzülür yapmamak daha iyi.

0|0
    0|0
  • Yapmamam için sebep gösterebilecek var mı?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 31

• Bazen çok aptalca zihniyetlere sahip oluyorsunuz

1|2
    0|0
  • Kapalı da açık da arkadaşım var. Herkesle arkadaş olurum ama yakın arkadaşlarım açık oluyor.

0|0
    0|0
  • Niye yapılmasın ki. Benim kimseye zararım yok. Başımda ki örtü yüzünden beni dışlayacaksa hiç olmasın bir zahmet.

0|0
    0|0
  • İnsanları sadece insan olduğu için sevmeyi ve konuşabilmeyi öğrenseniz, ayrım yapmasanız o zaman sizde yobaz olmazsınız belki bayan

0|0
    0|0
  • Kafamın en çok tuttuğu iki kişi var biri kapalı biri açık ve aralarında bir fark göremiyorum ben, ikiside çok rahat geniş düşünceli

0|0
    0|0
  • Kendini onlardan ustun mu goruyorsun yani?

0|0
    0|0
  • tabi ki yaparım bir sürüde var ama önemli olan insanın yüreğinde başörtüsü olması

0|0
    0|0
  • Yapmışlığım oldu.

0|0
    0|0
  • Belki karşılıklı olarak görüşlerinize saygı duysanız arkadaşlık yapılabilir. Benim ateist arkadaşım bile vardı önemli olan saygı

0|0
    0|0
  • insanları açık kapalı diye yargılamam eğer anlaşabiliyosak osohbet devam eder o kadar...

0|0
    0|0
  • Her cesit arkadasim var bir surude kapali arkadasim var... onlar sandiginiz kadar zevksiz yobaz falan degiller... gayet bizim gibi insanlar.. hepsiylede cok iyi anlasiyorum..

0|0
    0|0
  • Yaparım yapıyorumda

0|0
    0|0
  • Kadının beyniyle arkadaş olmaya çalış eşarbıyla değil

0|1
    0|0
  • Kapalı arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşlarım kapalı zaten

0|0
    0|0
  • yaıyorum gayet ıyı asnlasıyoruz. Orasını burasını acna barda dıskoda surten kızlardan bın kat daha cok sevıyorum onları. Sende bı daha kapalı acık dıye ayırma.

0|0
    0|0
  • Tanidin mi ki hic bir kapali sadece sinirlari var onlarin

0|0
    0|0
  • Yakın zamanda öl bence bu düşünceyle yaşaman insan ırkına hakaret :)

0|1
    0|0
  • Yaparım ki varda kapalı arkadaşım

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasim kapali ve cok da guzel dusunuyor her seyi. Gayet manikli birisi.

0|0
    0|0
  • çok fazla uyuşmayız o yüzden bende yapaamam mecbur olmadıkça

0|0
    1|0
  • Kapalı arkadaşlarım var, paylaşımlarımıza pek engel olmuyor.

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok maalesef. feeeva

0|0
    0|0
  • İnsanları kapalı acık olmasına göre sınıflandırmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben yaparım kapalı arkadaşlarımda var ve hiç tartıştığımızı hatırlamıyorum çok saçma

0|0
    0|0
  • ilgisi yok nokta net

0|0
    0|0
  • Ayyy g. tumm bende üzülüyordm neden benimle arkadaş olmuyorsun diye 😩😩

0|0
    1|0
  • Hiç böyle şeyler yaşamadık. Çalışanlarımızdan biri kapalı ve gayet akıllı biri

0|0
    0|0
  • Benim için sorun değil.

0|0
    0|0
  • napiyoruz simdi😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...