İnsanlardan nefret ediyorum. Neden (Soru işareti)?

Son günlerde neden nefret ettiğimi daha iyi anladım. Kimse birbirini çekemiyor. Yalandan gülümsemeler yapmacık tavırlar. Bugün bir grup arkadaş toplanmıştık, aralarında konuşurlarken daldım izledim onları ve yapmacık davrandıklarını görememek için kör olmak lazımdı. Birde biri gelmiş bana işte bir ara gelirsin sende takılırız filan diyor. Bende yalandan tabi filan dedim ama aslında o lanet buluşma hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. Çünkü ne ben seni ne de sen beni seviyorsun. Yani işte böyle biraz içimi döktüm. İyi geceler

1|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• O kadar farkli insan. O kadar farklı karaktersizlik. Sevmek icin neden var mı acaba. En yakın arkadaslarım birbirinden sacma insanlar. Deger veriyorum ama bu iyi oldukları icin degil. Birini sevmek icin neden gerekmez diyorlar. Ama sevdiklerim dısındaki herkesten tiksiniyorum. 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• samimiyet bulmadığım bir ortamda durmam cidden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Insanlardan nefret etme nedenin bu olmamalı. Kimse kimseye samimi olmak zorunda değil

0|1
    0|0
    • 3ay

Samimiyet=Güven bana göre tabiki. Bence herkes samimi olabilir. Samimiyetsiz olmaktan daha kolay bir şekilde hem de.

• 3ay

Bana yapmacık davranmasından daha hoş gelir seni sevmiyorum demesi. Hatta bende ne güzel bende senden hoşlanmıyorum derim olaysız dağılırız.

• 3ay

Yine olaysız dağıldınız. Kendi kendine kurma boşver :))

• Senden ilk defa ciddili bir soru gördüm. :D ben de ediyorum bea

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin mizantropistlere. Ben de sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bir ben samimi sicakkanliyim herkes gebersin

0|1
    0|0
    • 3ay

Hayır böyle de düşünmüyorum. Ama gerçekten çevremde bir ton samimiyetsiz kişilik var bir zaman sonra insanın midesini bulandırıyorlar. Uzaklaşmak istesende seni bir şekilde buluyor bu kişiler. Virüs gibi.

• 3ay

Ben dusunuyom djdgsjs

• 3ay

O zaman biz ölelim 😒

• Bir erkek olarak bunu diyorsun peki biz napalım? Erkeklerdeki kankalık anlayışı emin ol kızlara göre çok daha samimi.

0|1
    0|0
    • 3ay

Emin ol cinsiyet ile alakası yok. Çevremde birçok kişiliksiz erkek profili dolaşıyor. Keşke bir sil butonu olsada boşa hayatımda boşa yer kaplayan bu insanları silebilsem.

• 3ay

Beynimden silmek birşey değiştirmiyor bu gözler o yapmacık kişileri görmeye devam ediyor.

• 3ay

Muhattap olmazsın olur biter.

• Aynen oyle

0|1
    0|0
  • toplum böyle

0|1
    0|0
  • Yalandan gülümsemelerden yapmacık tavırlardan nefret etmen ama senin yalandan tabi demen. İroni?

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben de ortama ayak uyduruyorum diyelim. Orada senin gibi boktan bir insanla görüşmek istemiyorum desem olmayacak.

• 3ay

Olur olur. Dürüstlükten yanaysan sonuç ne olursa olsun dürüst olacaksın

• 3ay

İşte o an o ortamda öyle bişey yapamıyorsun. Evet ne kadarda mutluyuz modundasın sürekli.

• Allah cümlemizi kasıntı ortamlardan korusun.

0|1
    0|0
  • İnsanları hiçbir zaman sevemedim.

0|1
    0|0
  • Kelimesi kelimesine katılıyorum cidden

0|1
    0|0
  • Haklısın... Üzerine çıkarcılarda... Birde bir leyler paylaşıyosun başkalarına küçümseyerek anlatmaları yok mu deli oluyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Küçümsemek bunun bir ileri boyutu diyelim. Bakın ben işte böyle bir karaktersizim demenin başka bir yolu.

• 3ay

Yalnızlık bir başkadır gerçekten. Bana göre insanlar yalnız kaldıklarında gerçek benliklerine ulaşıyorlar. Yani yalnızlen neysen aslında sen osun.

• 3ay

Kesinlikle

• Çıkarcı insanlardan nefret ediyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu tip insanlar zaten içlerinde bütün pislikleri barındırıyorlar.

• 3ay

Kesinlikle öyle çıkarcı insanlar tüm pisliği içinde barındıran kötü ruhlu insanlar

• En iyisini yapıyorsun

0|1
    0|0
  • Bukadar karamsar olmamalısın. Hayatın kuralları bu. Elbet birgün seni gerçekten sevecek insanlar çıkar karşına. Çevrende böyle insanlar olduğu için tüm insanlığı bununla suçlama

0|1
    0|0
    • 3ay

Tüm insanlığı suçlamıyorum. Genelleme yapmak yanlış zaten. Sadece bu tip çok insan var toplumda ve her geçen günde artıyor. Ve artmaya devam edecek

• 3ay

Malesef.. Yapacak birşey yok. Kendi insanlığını korumaya çalış onlardan olma yeter.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende narsistim.
    Kendim hariç herkezden nefret ediyorum.
    😏

0|1
    0|0
    • 3ay

Herkez? O da ne?

• 3ay

Of artık kullanmasanda laf çarpmak için kullanıyorum dersin tabi

• 3ay

Emin misin🤔