İmkansız Aşk?😔😔?

2006 dan beri tanıyoruz bir birimizi o İsviçre vatandaşı Baselli ama Türk vatandaşlığı da var ben Rus vatandaşıyım Moscowluyum ben de Türk vatandaşlığı var coğrafi nedenler den ve yaşam koşulların dan dolayı tatillerimiz bir türlü bir birine denk gelmedi o geldi ben yoktu ben geldi o yoktu 10 yıldır beraber büyüdük bir birimizi çözdük tanıdık gözüm kapalı bile gülümsemesini görebilirim o da öyle. Bazı aşklar vardır imkansızdır bir ömür geçse de beraber olamazlar o da beni seviyor söyledi de ama olmuyor bir araya gelemiyoruz işte sanki bu dünya da cehennemi yaşıyoruz artık yaşı da geçiyo şu an konuştuğu biri de var ama pek sağlam bir ilişki değil. Çok saçma ben asla istesem de ağlıyamam ama şu an salya sümüğüm ve sağlıklı bir hayatım var ama gecenin yarısın da oturmuş karanlıkta dondurma yiyorum inanamıyorum kendime ölüyorum sanki

Güncellemeler:
3ay Dün gece çok duygusal anlar yaşadım normal de duygularımı bu denli açığar vurmam okuyunca bu duyguuı yaşamayanların anlaması biraz zor işin özeti eğer seviyosanız veya seviliyorsanız sevginize aşkınıza sıkı sıkı sarılın bırakmayın

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Üzüldüm cidden ya.. demekki erkek adam da çok severse aglarmis dilerim kavusursunuz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...