Arkadaşlarımı neden kaybediyorum?

Yakın olarak 2-3 dostum vardır fakat onlarla da çoğu zaman aramız limoni oluyor onların dışında arada görüştüğüm arkadaşlarım var birçok eski arkadaşımla olmadık sebeplerden ötürü aramız bozuldu kıskançlık durumları felan belki anlamıyacaksınız ama hep kıskanılan taraf oldum üniversiteyi kazandım diye kıskanıp arkadaşlığını bitiren bile oldu. Kendimi öven bir karakter değilimdir bencil de değilim mesela karşımdaki kişinin sorunlarını dinlerim iyi bir arkadaş olmak için çabalarım fakat hep pürüzler oluyor arkadaşlarımı hep kaybediyorum yani genelde hep kıskanılan üstün görülen taraf oluyorum giyimimi tarzımı hep beğenirler sonra da başka zaaflarımdan beni alt etmeye çalışırlar. Beni en çok üzen ise evde canım sıkılsa aradığım zaman birşey bahane ediyorlar kendileri geziyorlar çok yalnız hissediyorum kendimi sizce ne yapmam gerek benim suçum nerde olabilir değer vermekte mi:(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynısını yaşıyorum. Kimle gülsem iki gün sonra arkamdan konuşuyor. Bugun nasılsın diyen yarın yanımdan geçerken bakmıyor? bugün ilkokuldan arakdaşımı aradım belki 6-7 yıldır tanırız süreklide gider gelirdik birbirimize. Dısardan geldim yorgunum diyip kapattı insan ksuura bakma der sanki kötü biz olduk kötü davrandık.

1|0
    0|0
    • 3ay

görülen o ki insanlar genel olarak öyle.. arkadaş dost kavramları hep çıkar üzerine kurulur oldu

• 3ay

insanlar garip en yakının oluyorsa ailen olsun anca böyle mutlu olunuluyor

• 3ay

kesinlikle

En İyi Kız Görüşü

• Bide koç mu burcun?

1|0
    0|0
    • 3ay

hayır. Oğlak

• 3ay

anlayabiliyorum seni benimde öyle çok eski dostlarımdan kazıkalr yemişliğim çok.. şans mı kader mi ne diyim benimde hiç düzgün arkadaşım olmadı

• 3ay

Of of zaten o kazıklar efsane

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle değer vermekte ve bunu dengele onlar nasılsa sende öyle ol sen kaybetmedin onlar kaybetti

1|0
    0|0
  • dostluklarda herzama. kavga olur bu iyi bisey yapmack degil yani takma kafaya düzelir aranız

1|0
    0|0
  • biraz da kendinde ara suçu onları uzaklaştıracak bişey yapmış olabilirsin konuşmalarından kendini onlardan üstün gördüğünü sezdim arkadaşlık da en yaralayıcı şeydir kendini diğerlerinden üstün görmek samimi gelmez ben de çok arkadaşıma sırf bu yüzden tavır yaptım görüşmedim samimi gelmiyor belki sen öyle biri değilsin ama konuşmalarından bunu çıkarttım yine de tek taraflı bakmamak lazım onları uzaklaştıracak bişey yaptın mı diye düşün bence.

1|0
    0|0
    • 3ay

şimdi ben sizin beni anlayabilmeniz için burda açıkca belirttim yani kıskanıldığımı düşünüyorum dedim çünkü başka bir sebep bulamıyorm arkadaşlarım için çok emek harcadım. ama onlardan kendimi üstün görmedim hep eşit seviyede gördüm..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...