Hiç gerçek hayatta, hayatınızın rolünü oynama zorunluluğunda kaldınız mı ve neydi?

Hiç gerçek hayatta, hayatınızın rolünü oynama zorunluluğunda kaldınız mı ve neydi?
Hiç gerçek hayatta, hayatınızın rolünü oynama zorunluluğunda kaldınız mı ve neydi?Dün gece saat 01.30'da Adana'nın en meşhur otellerinden yani HiltonSa'ya girmek zorundaydım. Bende hayatımın rolünü oynayıp, çok zengin züppe çocuk edası verdim. 😂 Yukarı çıkana kadar, hoşgeldiniz efendim, iyi geceler efendim, bir şeyler ister misiniz efendim vs vs totom kalktı😂 sanki oranın müşterisi gibi ve otelin içini daha önceden biliyormuş gibi davrandım.😂😂

1|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Hep oynuyorum. Ama neyi oynadığımı kimse bilmiyor bilmeyecek

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet yapmıştım.
    Antalya'da bir otelde yarışmaya gitmiştik ama sanki otelde kalan turistler gibi gezmemiz söylenmişti bizde baya kopmuştuk😂

1|1
    0|0
  • Empati yapan koyun skskmsms

0|1
    0|0
  • Allah razı olsun güldüm bayaa şu gif sayesinde soruyla bu kadar uyumlu olabilirdi ancak 😂 Ben hiç öyle şeyler yapamam herhalde ya daha doğrusu deneyebileceğim bir şey çıkmadı daha karşıma :D

0|1
    0|0
  • evet erkek bir arkadaşım beni eski sevgilisini kıskandırmak için bir anda olayın içine soktu arkamdan ittirip bak sevgilim sinirleniyor buradan gitsen iyi olacak artık yoksa kız kavgası izlemek istemiyorum demişti mal gibi kalmış ve arkadaş hatrı için o rolü yapmıştım yoksa o cazgır çok fena küserdi :D

0|1
    0|0
  • Hayır yapmadım

0|1
    0|0
  • Amaç neydi 😂

0|1
    0|0
  • sevmiyor gibi yaptım ağlamam gereken sırada güldüm pesimist bazı düşüncelerime ragmen pollyanna yı oynadım

0|1
    0|0
  • Helal olsun :D

0|1
    0|0
  • Ana bizde de hilton var :D genelde sessiz kız rolunu oynuyorum 😏😌 :D

0|1
    0|0
  • Hep öyle yapmak zorundayım zaten

0|1
    0|0
  • Genelde hep rol yaparım zaten

0|1
    0|0
  • Hiç cesaret edemezdim. iyi yapmışsın alışkanlık olur artık :D

0|1
    0|0
  • Hahaha insanlar para icn herseyi yapar 😂

0|1
    0|0
  • olmuştur hatırlamadm şimdi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet bu sitede zengin değilmişim gibi davranıyorum :D :D

0|1
    0|0
  • Iyi yapmışsın hiç öyle bir zorunluluğum yok icimden nasil geldiyse iyle davranirim yakinda cadir kurup yasayacagim otel yerine

0|1
    0|0
  • yok maalesef ama seninki gibi otele girmek filn güzelmiş birgün denicem:))

0|1
    0|0
  • Yaptım mı yapmadım mı diye derin düşüncelere daldım durduk yere :)

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...