Kadınlar ne söyler erkekler ne anlar? Bir de erkekler ne söyler kadınlar ne anlar?

Kadınlar ve erkeklerin söyledikleri ve karşı cinste yanlış anlaşılan şeyler hadi bakalım beyler bayanlar :)

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar uzun uzadıya konuşalım :) yok mu kimse
3ay HERKESE BENDEN lıke lıke like

0|1
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• kadın eşitiz der erkek bunun öyle olmadığını yaşadıkça anlar hava kararınca erkek markete gider ağır bir eşya taşıması gerektiğinde erkek yüklenir kadınla bir yere çıktığında çantaları ve poşetleri erkek alır kadın üşüyünce erkek kışın -5 derecede ceketini kadına verir sen erkeksin senle biz bir miyiz der ama gece erkek iki çay içmeye arkadaşlarının yanında eve 00.00 da gelirse kadında arkadaşlarıyla eğlenip eve geç gelmek ister eşit olduğunu idda eder bunu sürekli söyler erkek olmaz sen kadınsın der kadın kendinin ezildiğini düşünür iyice yükselir sonra erkek bununla ben uğraşamam der ve terkeder kadın sivriliği yüzünden akıllanmaz ve devam eder erkek başka birini bulur kız 30 yaşına bastığında artık biri beni almayacak evde kaldım paniği ile kendini tırcıya göbeği kıllı kel beyefendi kamyonculara verir evlenirler gümrükten mal kaçırır gibi çocuk yapar en sonunda kadın mor çatıya sığınır ve mutlu son...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler senden hoşlanıyorum der kadınlar hayatımın aşkı sensin diye anlar
    Kadınlar senden hoşlanmıyorum der erkekler naz yapıyorum hayatımın aşkı sensin diye anlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• söylem hareketlerini eyleme gecirmek daha iyi mesala esimin elini dısardeyken hic bırakmam özellikle magazaların önünden gecerken. bıraksam aysonunu nu bırak yıl sonuna kadar ac kalırım. hehehe :-)

1|0
    0|0
  • Haah. Kadın söyler erkek bir mana çıkarır, erkek söyler kadın bin mana çıkarır ve sonra kadın ram'i dolmuş pc gibi donup kalır ve işlem yapamadığından erkeğin beynini s. ker durur. Erkek ise bu durum karşısında gider karanlığa yalnız basına konusur derdini anlatır. Erkek de yalnız konuşmalardan dolayı ya ruh hastalıklarına gider ya da yeni sevgili bulur

1|0
    0|0
  • Kadınlar ben şu an böyle şeyler düşünmüyorum der ama erkek adam peşimi bırakma mesajımıydu bu şimdi diye uzun süre düşünür.

Erkek adam düz bir şekilde direkt konuya girer sapmadan ama kadın cevap olarak nereye girer nerden çıkar imkansız bilemem ha şu bir gerçek düz gitmiyor.

2|0
    0|0
  • Kadın başım ağrıyor der erkek eczaneye koşar aman bişey olmasın diye. Şahsen ben diyebilirim

1|0
    0|0
  • Kadın uykum var der erkek gerçekten uykusu var sanar

1|0
    0|0
  • erkekler tam manasıyla konuşamaz kadınlar da bu ne dediki acaba bana diye düşünür durur, iki tarafa da tavsiyem karnından veya içinden değil herşeyi açık seçik konuşarak anlaşabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Bugün çok güzel olduğunu söylerim dün çirki olduğunu anlar :)

2|0
    0|0
  • Birbirlerini zor anladıkları kesin ama ne söyledikleri meçhul

1|0
    0|0
  • Aklıma gelmiyor

1|0
    0|0
  • Kadın biri dört yapar abartır 🙄

1|0
    0|0
  • Herkese benden like like like uuuuu 😊

0|0
    1|0
  • Genelde birbirini anlamazlar

1|0
    0|0
  • erkek: yanında olup sana sarılmak istiyorum
    kız: acaba bu benimle cinsel birşeyler mi düşünüyor yoksa beni sevmiyor mu seviyorsan dokunmaz di seven insan dokunmaz :D :D

0|1
    0|0
  • Ben bılmem daha cocukum

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 3ay

Hshsjxjdjs capslik olmuş bu ama yani niye öyle yazıyon o cümleyi kime desem öyle anlar ama konuşmanın öncesi olmadan

• Kadın susar erkeğin anlamasını bekler. Biz kadının konuşmasından bile bir 💩 anlamayan erkekler susan kadınlar karşısında anlammmmsızca gözlerimiz seyirerek kalakalırız. Sonra kadın sorar? Beni neden anlamıyosun?

1|0
    0|0
  • Hicbişey

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi anlamıyor zaten

0|0
    0|0
  • anlamazlar çünkü kadının kafasından geçenle ağzından çıkan farklı olabilir. erkek duyduğu neyse onu anlar. kadının kafasından geçeni bilmez. bilmediği içinde '' beni bir türlü anlamıyööössüüünn '' isssyeeeeaaaannnn '' :D sonucu çıkar

0|0
    0|0
  • Bosverin soyle seyleri

0|0
    0|0
  • erkek kredi kartını görür aklına borç gelir kadın görür aklına ayakkabı , elbise, parfüm, kuaför, takı, gelir gelirde gelir aman yarabbim

0|0
    0|0
  • Kadın ilgi ister erkek bir bardak su ister.

0|0
    0|0
  • Ben hic ornek vermiyeyim 😄

0|0
    0|0
  • bana yaslan öp beni

0|0
    0|0
  • Sevgilim olurmusundan ne anliyorsan onu anliyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bir şey sorduğumda SEN BİLİRSİN derse kendimi önemsiz hissederim. Zaten bundan da başka sonuç çıkmaz. Ben bilsem zaten sana sormam. Hadi ben biliyorum diyelim demekki senin görüşünü merak ettim demi.

1|0
    0|0
  • +aşkım bu elbise nasıl sence
    -bitanem enine çizgili kilolu gösterir alma bence ama güzel
    +sen bana şimdi şişko mu dedin yani

1|0
    0|0
  • Birbirlerini yanlış anlıyorlar.. O yüzden kavga oluyor.

1|0
    0|0
  • Kimse bir şey anlamıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu durumumda kimse farkımda değil kimse kimseye kimse değil kimse kimseye karışamaz

• kadınlar çok şey söyler erkekler fazla takmaz

0|0
    0|0
  • kisacasi erkekler dinlemeyi bilmez her seyi yanlis anlar

2|0
    0|0
  • Bilmiyom kanks bbpsg

0|0
    0|0
  • Kadin gitme der erkek git anlar...

0|0
    0|0