Kuzenim durduk yere aramızda olay çıkardı beni düşman belledi?

Ergence darılmalar ve laf yarışına giriyor sürekli bana laf sokma peşinde. Tamam benimde bazı yerlerinde suçum var ama olayı o çıkardı. Beni whatsapp tan engelledi, facebooktan sildi. Beni düşman belledin diye tuhaf tuhaf şeyler yazdı. Bu olayın çıkmasında diğer kuzenimden dolayı çıktı ben onun yanındayım diye beni de suçladı. 1 hafta konuşmadım ve buluşmadım diye düşman belledi. Ben ona sadece darıldım ve benim stresli olduğum zaman ağır laflar yazınca bir yerden sonra bende sinirlendim bende bir şeyler yazdım ama yine de düşman bellemek nedir? 22 yaşında benden büyük durduk yere olay çıkardı. Ne yapcam bilmiyorum? Yarın onu görcem annanemde?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Barışırsın kuzen demek kardeş demek. Olur böyle şeyler kardeşler arasında bile bazen. Erkek mi kız mı yazmamışsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Kız. Önceden hiç kavga etmezdik ama şu sıralar kuzenler arası bir olay çıkıyor. Mesela hep beraber bir yere gitsek bir kuzen gelmediği zaman diğer kuzen bensiz gidiyorsunuz diye bizimle konuşmuyor. Bu tarz saçma sapan şeylerden dolayı ergence konuşmuyorlar.

• 3ay

Dediğin gibi ergenlik halleri tripleri. Takma kafana hepsi akraban can dostun düzelir biraz daha büyüyünce ☺️

• kanka ne yorum yapmamızı bekliyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...