Bu sorum Chplilere?

Sormaya bile utanıyorum ama bana bunu sorduranlar utansın. Chpliler kendinizi Mhplilere mi yakın görüyorsunuz yoksa hdplileremi? Biri Atatürk gibi Türk Milliyetçisi parti diğeri Türk ve Atatürk düşmanı komünist bir parti?

• Mhpye yakın görüyorum
    36% (8)60% (15)49% (23)Oy Ver
  • Hdpye yakin görüyorum
    14% (3)12% (3)13% (6)Oy Ver
  • Chpli değilim
    50% (11)28% (7)38% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• MHP ye yakın görenler eyvallahda hdp ye yakın görüyorsa oda bir vatan hainidir

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• MHP sağcı bir partidir, CHP solcudur. Dolayısıyla ikisinin karşılaştırılması mümkün değildir. Buna karşılık HDP solcu olmasına rağmen bölücü nitelikte ve CHP'nin Atatürk zamanından bu yana koyduğu ilkelerine ters düşen bir partidir. Bu nedenle CHP ile aynı cümle içinde bile kullanılamaz. İktidar partisine değinmiyorum bile, adları batsın.

0|0
    0|2
    • 3ay

Sağcı, solcu devri bitti bence. Sağcı Mhp Atatürkçü Cumhuriyetçi ve Laik ama Sağcı akp tam tersi. Solcu Chp Atatürkçü Cumhuriyetçi ve Laik ama hdp tam tersi

• 3ay

Kavramlar günümüzde karıştı ister istemez ama özünde bu şekilde, söylediğimde neyi kastettiğimi anlıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 5

• la sen nasıl bir şekilsin chp ye bir türk düşmanı demekdiginiz kalmıştı yuh artık :D :D birde atatürk düşmanı demiş münafık :D :D

0|0
    0|1
    • 3ay

Onu chpye değil, hdpye dedim cahil :D

• 3ay

Ataturkculuk ve Komünizm nasıl ayni sirada yer alabilir?

• 3ay

aynı degil zaten ben cho komünist demedim degil zaten be komünizm iyidir dedim :D

• ikisinden biri olmak zorundamı :D

0|0
    0|1
  • Hdp türk düşmanı değil ki bro hdpli değilim ama türk düşmanı olarak görmüyorum sosyalist bir parti

0|0
    1|4
  • Senin görüşüne göre chp li biri ya hdp ye yakın olucak ya da mhp ye ki aslında chp ye veren adam ülkesini seven ama dini kimligini siyasete karıştırmayan milliyetçi ama faşist olmayan adamdır hdp ile chp neden bu kadar bir tutuluyor anlamış degilim lakin ben bakıyorum siyaseye teroriste ve faşiste vermek istemedigim için hdp ve mho ye vermiyorum dini olgularımıda siyasete dahil etmedigim için siyasilerin gerçek yüzünü görebiliyor memnun kalmasamda tek çare olarak chp ye veriyorum

1|0
    0|2
    • 3ay

gercekten haklisin

• 3ay

@KUPA10 Eyw kardeşimde ne fayda ya bizdensin diyorlar ya da ateist ve terorist olmakla suçluyorlar bu faşistlik değildirde nedir şimdi çıkıcak biri ben faşit dediğim için benim sağ sol kavgası yaptığımı sanacak

• CHP eşittir hdp günümüzde kemalistler apocu olmuşdur ki doğaldır zaten apo kürtlerin kemalistidir

0|0
    2|1
Yükleniyor...