İnsanlarla arkadaşlık kuramıyorum. Bana yardım eder misiniz?

Bu sene üniversiteye başlıyorum ama nasıl arkadaşlık kuracağım konusunda hiçbir fikrim yok.
İnsanlarla anlaşamıyorum.
Nasıl arkadaş bulabilirim?
Not: Yalnız olmayı seviyorum ama insan bazen dertleşecek birilerini arıyor. Bu yüzden insanlarla anlaşmayı öğrenmeliyim.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar seni anlayışla karşılamayı öğrenmeli bence. Tek sorunumuz bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanlara bakarken güler yüzlü ve sıcak kanli olursan senin ugrasmana bile gerek kalmaz onlar seninle tanışmak ister ve girdiğin ortamda kendin ol yeter arkadaşlık kurmak için ve arkadaş olacağın kişileri iyi değerlendir biliyorsunuz ki insanlar kullanmayı çok seviyor herkese hemen güvenme iyice tanımaya çalış :)

1|0
    0|0
  • Kitap okuyarak kendini bu konuda geliştirmeli ve sosyal ortamlarda kendin olmalısın. Eğer farklı olmak istiyorsan kendin olmalısın.

1|0
    0|0
  • Seçici ol, herkesle arkadaş olmak zorunda değilsin. Bazen herşey bir merhabayla başlar

1|0
    0|0
  • Universite ortamı dertlesmek icin cok yanlış bir yer

1|0
    0|0
  • Benden sana tavsıye ılk gunler çok fazla samımı olma ortamı test et :D sonra kafana gore tıpler yakınlasır :D hee bıde ayaga kalkma derse hoca gelırken :D :D sınıfta kalkan olmustu komık oluyo :D

1|0
    0|0
  • Bence yeni ortamın olacak insanlara kendini enerjik biri gibi tanıt nasıl başlarsan öyle bitirirsin üniversiteyi

1|0
    0|0
  • insanları kusurlarıyla kabullen. ;)

1|0
    0|0
  • univrstede kuluplere uye ol devami gelir rahat olun kasmayin :)

1|0
    0|0
  • Ancak kendin gibi insanlarla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla bence kendini hic kasma bu konuda. Dogal halinle davran. Birileriyle arkadaslik kurmaliyim dusuncesiyle yaklasirsan cok yanlis tercihler yapabilirsin. Herseyi dogal akisina birak. Universite hayati oyle disardan dizilerden gozuktugu gibi degil zaten. Sen insanlara oldugun gibi davran, birak seni o halinle sevsinler. Hic kasma. Kafa dengi birileri elbet karsina cikar. Insanlarla anlasamadigini da dusunme bence. Herkes herkesle zaten anlasamaz, zaten herkesle anlasan insan net kaypak insandir :D sen kalbini temiz tut iyi insanlar cikar karsina

1|0
    0|0
  • Rahat ol insanları gözünde çok büyütme 😊

1|0
    0|0
  • Kendiliğinden gelişen bir durum. Çok somurtkan olma yanındakilere falan gülümse zaten ilk konuştuğun kişilerle bir daha anlaşamıyorsun çok kasma 😄

1|0
    0|0
  • Bulursun elbet. Dogal ol ve sessiz durma gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Bence ilk önce güvenebileceğin biri olmalı..

1|0
    0|0
  • değer verme üzerlerine düşme bak onlar seninle nasıl arkadaşlık kurmaya çalışıyorlar

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...