Arkadaslar hiç kiliseye gittinizmi gittiyseniz neler hissettiniz nasıl bir yer?

Yarın sabah ailecek oraya gidicezde taksimdeymiş girip dolaşıcakmışız mum felan yakarız dedi babamda filmlerde gördüm sadece ve korkarımda böyle bağırma sesleri felan din don çınlaması korkunç geliyor bana biraz heycanlıyımda.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Taksimdeki klise o kadar büyük degil zaten baska ziyaretcilerde olur heycana da hic gerek yokmuş diyeceksn gidince birsey yok :) ama tavandaki suslemeler filan içerideki sutunlar gayet hoş ilgini ceker mi bilmem :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gittim bir espirisi yok içerisi güzeldi sadece meryem ama heykeli, çiçekler, mumlar falan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu kadar korkma gittiğinde anlarsın zaten kendi evinden farkı yok

0|1
    0|0
  • çok soğuk bir yer. enerjimi düşürdü. camiye gidip dua etmek varken kiliseye gidip mum dikmek saçmalık.

0|0
    0|0
  • Gittim ama yani hristiyan arkadsslar alinmasin sma ürkütücü ve soguk. böyle o sicak bir manevi havasi hic yok.. bilmiyorum neden öyle hissediyorum gittigimde

0|0
    0|0
  • Umarım mum söndürmemişsindir 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

neden?

• 3ay

Nasıl anlatıyım ki :/ Yani camiye ayakkabıyla girmek suç çünkü orda namaz kılıyorlar, kilisede de mum söndürmek suç çünkü onunla dua ediyorlar. Günah değil tabi ki sadece kilise kuralı.

• 3ay

haa anladım yok ben oyle bişey yapmadım

• Mum yakmayn o bir Hristiyan adeti. Ben çok küçükken görmüştüm mum yakmışlardı hatta uflemistim şimdiki aklım olsa girmem

0|0
    0|0
    • 3ay

valla bilmiyom yarın görücez

• Cok film izlemissin, oyle seyler olmuyor normal bir günde. Bagirma zaten hic olmuyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

sessiz ve sakinmi olur bide oraya gittimzde napıcaz sade mummu var orda

• 3ay

Begenmene sevindim

• 3ay

türklerden hrıstiyan olanlarda varmış yeni öğrendim

• Çok merak ediyorum ama maalesef henüz gitme şansım olmadı.

0|0
    0|0
    • 3ay

malesef yarın gidiyorum çok korku doluymuş içerisi

• ben ayı yogi kilisesine gittim kendimi hiç güvende hissetmedim ve mumda yakmadım

0|0
    0|0
  • Ben 10 yaşında iken annem beni goturmustu.
    Mum falan yakmıştık.
    Gayet hoş idi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O sesleri bende urkutucu bulurum ama filmlerde olur gerçekte kiliselerde o tip ilahiler söylenmez belli ki baban Hristiyan orada huzuru bulur muyum diye soruyordu bilemem ama tavsiye ıslama da bir göz at

0|0
    0|0
  • Gittim

0|0
    0|0
Yükleniyor...