Nane limon yapmayı bilen var mı?

Nane limon yapmayı bilen var mı Şu an acayip halsizim buraya yazarken bile gözlerim kıpkırmızı bir şekilde yazıyorum biri bana nane limon falan yapabilir mi acaba cidden ihtiyacım var toplayın beni lütfenn

Güncellemeler:
3ay ıhlamurda olur aslında
3ay Canlarım benım yapmayı biliyorum uzun uzun anlatıp yoran elleriniz için teşekkür ederim sadece üşendiğim ve halsiz oldugum için gidip yapamıyorum fakat yapmasını bılıyorum

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• İnanır mısın şimdi onu yapıcaktım bende hasta gibiyim taze nane varsa daha güzel olur da yoksa hazır nane limon çayları var sallama çay gibi

0|1
    0|0
    • 3ay

sanırım biraz ayağa kalkmaya calısıp hazır ıhlamur var ondan yapcamm

• 3ay

Limon da sık tarçın da koy kaynayınca onun kokusu gidiyor zaten koyma hasta hasta yat o zaman benim nane limonun oldu hadi sana da geçmiş olsun

• 3ay

teşekkür ederim sanada geçmiş olsun ben bir bakayım mutfaka yıgılıp kalmazsam :D

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yemek kasigi nane 2 dilim limon 2 su bardagi su at cezveye kaynat iyice sonra altini kapat ustunu ort 5 dk demlensin suz ic.

0|1
    0|0
    • 3ay

eyvallah hocam aslında yapmasını bilyiorum ama halsizlik ve üşengeclikten dolayı sormustum ama teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir miktar limonu suyla kaynat. Kaynadığında üzerine nanesini koy ve altını kapat. Afiyet olsun.

0|1
    0|0
  • Bir bardak suyu kat ocağa içine göz 2 tatlı kaşığı nane kat limonun 4de 1ini içine at onu öylece kaynat ve süzüp iç

0|1
    0|0
  • Nane ve limon zaten yapılı. Sen onları kaynatacaksın 😌

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun canım neyin var :(

0|1
    0|0
  • Suyun icine nane atıp kaynatiyosun sonra bardaga koyup limon sıkıyosun

0|1
    0|0
    • 3ay