Türkiye'nin sadece Türklere ait olduğunu düşünüyorum. Ya siz?

Ülkemizin durumuna bakıldığında, malum etnik kökene sahip, azınlık bir topluluk var. Bazıları içten içe bize düşmanlık besliyor, bazıları dile getiriyor. Türkiye'nin vatansever Türklere ait olduğunu düşünüyorum. Ya siz?

Güncellemeler:
3ay Türkiye Türklerindir. Ne mutlu Türk'üm diyene!
3ay Vatansever arkadaşlarım, ülkemizin ne hale geldiğini görüyorsunuz. Türkiye Türklere aittir.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi gelip ırkçı diyecekler sana bak izle...

0|1
    0|0
    • 3ay

Kıymetli dostum, öncelikle benimle aynı görüşte olduğunu görmek mutluluk verici. Vatansever olmak suç galiba. Kibar bir şekilde tartışmaya razıyım. Ne mutlu Türk'üm diyene.

• 3ay

Keşke sesimizi duyurabilsek vatanseverlerimize. Artık herkesin Türk'ün gücünü görmesi gerekiyor.

• 3ay

aynen öyle.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye Türklerindir 💪

0|1
    0|0
    • 3ay

Güncellemeyi okumadan yazmıştım aynı fikirdeymişiz demekki

• 3ay

Evet ülkenin başında ki şahıs, bu ülkeyi bitirmeyi düşünüyor zaten. Bu ismini anmak istemediğim, azınlık ırk var ya, onlar daha da yüz buldu. Hepsini gebertmek gerek, hepsi içten içe bize düşman. Ama, herkes sabrımızin bittiğini görecek. Ne mutlu Türk'üm diyene.

• 3ay

Ne mutlu Türk'üm diyene.

• Aynen bende öyle düşünüyorum aksini idda eden kürttür

0|1
    0|0
    • 3ay

Hepsinin kökü kazınmalı. Herkes Türk'ün gücünü görmeli. Keşke sesimizi duyurabilsek, Türkiye Türklere aittir.

• bende öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Kıymetli dostum,
      Böyle vatanını gerçekten seven insanları görmek güzel.

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiye her zaman Türklerin idi. Bunu kimse inkar edemez. Son zamanlarda bit pazarına döndük.

0|1
    0|0
Yükleniyor...