Arkadaşlar ailemi (!) Nasıl ikna edebilirim bu benim halkım değil mi?

Doğuştan vücudumun bir bölümünde görsel bozukluk var. Annemden kaynaklanıyor onda da vardı. Doktor 5bin gibi dusuk bir rakama düzeltiyor ama ailem kredi cekmiyor pislik oldukları için ödeyemeyeceklerine inanmıyorum çünkü gecen yıl Kardeşim özele gidiyordu essek gibi verdiler paraları Oray'a. Ayrıca ben bu yıl devlet üniversitesi kazandım başkaları gıbı okuluma milyarlar saymayacaklar bu aptalları Nasıl ikna edecegım ben öldüreyim mi napayım aaaq?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok üzülmüşsün öfkelisin ama can yakarak öfken geçmeyecek daha da artacak
    Onun yerine bu duygularını anlat tedavi olmanın senin için ne kadar önemli olduğunu yaptirmazlarsa onlara karşı ne hissedeceğini bağlarınızı nasıl etkileyeceğin
    Bu etkili olmazsa başka yollar denenebilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye sana para harcamak istemedikleri anlaşıldı

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasıl bir bozukluk? Düzeltmen gerekiyor mu ki illa? Sorun olmaz ya, kalsın öyle bence. Görünüyor mu dışarıdan? Yoksa kıyafetin altında görünmüyor mu? Tek sen görüyorsan kalsın. Ama herkes görebiliyorsa, öyle bir yerdeyse, kendin çalışıp kazanıp yaptır ameliyatını bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Herkes görüyor çalışmak istedim ama olmadı gerçekten heryerden ayakta çalışamıyorum bacaklarım çok kötü oluyor çok zahmeti oluyor Cidde'n

• 3ay

Yani niye vermiyorlar ki? Durumları da var diyorsun. Hani paraları olmasa anlarım da. Kardeşin özel okula gidiyor, sen devlete. Kardeşini daha çok sevdikleri kesin. Seni sevmiyorlar o kadar. Ona ne paralar yediriyorlar. Sende kardeşinle konuşsan, onun sözü geçer hani. O ihtiyacım var dese, sana verse sonra parayı? Onu dinlerler belki...

• ben öderim

0|0
    1|0
  • ailen hakkında o kadar hakaretler yağdır aptallar de pislikler de gel nasıl ikna ederim diye sor. bu kafayla ikna edemezsin o kesin

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyleler çünkü tanısan

• 3ay

Yaa anlamıyorsun ben oyuncu olmak istiyorum ve kursa gidecegım bu kusuru kapatmalıyım

• 3ay

kusur dediğin tam olarak ne

• Görsel bozukluk derken ne mesela

0|0
    0|0
  • yardim edebilirim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardım istemiyorum

• 3ay

kendin cek yani ben para vercek degilim tavsiyede bulncakdm

• 3ay

Ya kardeşim senden bişey isteyen olmadı zaten teşekkür ettik sadece kendim çekebilsem onlardan neden isteyeyim

• yani parayla düzeltebilir Sen fırsatın varsa düzeltir ama çok zor iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor ya Allah hayirlisini versin

0|0
    0|0
  • Ilk olarak hakaret etmeyi birak ve kibar nazik sevecen hayirli bir evlat ol derim

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende kes sesini derim

• 3ay

Bende feristahini severim derim 😘

Yükleniyor...