Lütfen bakın ya ihtiyacım var?

İngilizce öğreniyorum ama çok eksiğim var şu an pre-ıntermediate seviyesindeyim kursa gidiyorum ama gerçekten depresyondayım ne çalışabiliyorum ne de speaking yapabiliyorum nasıl öğreneceğim

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce altyazılı filmler seyret seslendirme ingilizce altyazı ingilizce olunca baya faydası oluyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle sakin ol ve ingilizcenin hemen öğrenilecek bir dil olmadığını hatırla yavaş yavaş zamanla yerine oturur en faydalısı bol bol speaking yapmak tekrar yapmak 1 yıl hazırlık okudum ve orda bana en faydalı olan şey konuşmaydı bir konu belirle üzerine tartış birileriyle

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• duolingo ile pratik yap. hem telefon uygulaması, hem web sitesi oldukça faydalı.

1|0
    0|0
    • 3ay

onu kullandım

• 3ay

Cengiz hocanın ders videoları da çok yararlı olur. Link veremiyorum ama "cengiz hoca ingilizce" yazarsan siteye ulaşabilirsin.

• Verbling sitesinde ders grupları var. Başlangıç seviyesindeki odalarda speakingini geliştirmeye çalış. Gayet elit bir ortam.

Voscreen ile yine listenig ve speakingini geliştirebilirsin.

1|0
    0|0
  • yardim etmek isterim de benim de pek vaktim yok ki

1|0
    0|0
  • Maddi gücün varsa Makta vs gibi dil kurslarının iyi olduğu bir yere en azından 3-5 aylığına git ve pratik yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Interpals diye bir site var. Mesela türkçe öğrenmek isteyen ingilizlerle konuşa bilirsin. Senin ingilizcen gelişir, onların türkçesi. Yabancı film izle, şarkı dinle.

1|1
    0|0
  • Sürekli çalışmayı dene.

1|1
    0|0
  • Bilen bana da söylesin cidden ihtiycım var 😄

0|1
    0|0
  • çok çalışmadan olmuyor canım

0|1
    0|0
  • Biraz daha detay ver hocam fsfasf