Arkadaşımla kavga ettik birden parladı?

Olayın nedeni inanın ilkokul çocuklarina bile saçma gelir o kadar basit olaya geçim. Sahilde oturuyoduk iste yavru kedinin birini sevdim yanimdada kavga ettigim şahis var o zaman etmemistik herneyse iste kediyi sevince durdu orda kedi bende üstümü çekim diye ayağa kalktim. Kedide bunun bacagina tirmandi iste sonra bagirdi felan kalkti sonra geldi sirtima tekme atti elinin ayarini bilmeyen birinden bahsediyorum he bide 20 yasinda olucak kendisi iste sonra bende o gün bana 4 5 kez aptal aptal çocukça vurup kaçinca ve milletin bize bakip gülmesiyle en sonunda sinirlendim bunun y yüzüne attim yumruğu normalde olsa boyle sakalarin karsiligini vermem çocukça sonuçta ama acisi hala 2 gun gecmesine ragmen belimin agrisi devam ediyo. Sonra Tartistik ortama laf etti sacma sacma konustu kediyi sevmesem oyle yapmicakmis falan filan herneyse iste haksizligini kabul etmedi yine ben gidip ozur diledim o kusura bakma bile demedi hayir 20 yasina gelmis bir insan olgunlasmis olmali ama adam isine gelince çocukça isine gelince ciddi.
8 senelik bir arkadaslik var benim yerimde olsaniz ne yaparsaniz kendini hep hakli cikaran elestiriyi kabul etmeyen birine olay çok cocukca sacma biliyorum ama ne yapiyim sizce?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• öyle arkadaşmı olur ya. düşman yapar onun yaptıklarını. yüz verme. kes alakayı gitsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Takma kafana çocuk gibi biriymiş işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne gidip Özür diliyorsun. O senin sekiz yıllık arkadainsa sende onun sekiz yıllık arkadasisin. sert dille uyar birdaha yapmasın.

0|1
    0|0
    • 3ay

Valla abla yine ben gidip adamlik yapim dedim ama halt ettim

• 3ay

Konusmassa da yol ver gitsin. Bidaha da Özür dileme.

• 3ay

Hep iyi niyetten oluyo..

• Ya benim de öyle bir arkadaşım var haksız bile olsa domuz gibi aynı sinir oluyorum bu duruma iyi olmasına çok iyi ama olur da ters fikre düştüğümüzde yandık yani bizde yıllardan beri arkadaşız tee 5 yaşından beni şimdi 18 imdeyim

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen oyle bir tartismada falan hersey yalan oluyo

• 2ay

Aynı benim durum işte ama tahammülüm yok artık

• yeter artık de ve uzaklas yavastan

0|1
    0|0
  • Yanlış kişiler...

0|1
    0|0
  • böyle çocukca olaylarin arkadaşligini bozmasina izin verme.

0|0
    0|0
  • 20 yaşında olgunlaşmış? ve erkek? ne dediğinin farkındasındır umarım

0|0
    0|0
    • 3ay

bunami takildin bir insan nolursa olsun yeri geldiginde ciddi olucak ama oldugu ciddilik kendi menfaatine degil

• daha konusma salak mıdır nedir

0|0
    0|0
  • Niye Eski Arkadaslar Hep Aptal Oluyo?

0|0
    0|0
    • 3ay

derken?

• 3ay

Benimde 10 Senelik Arkadasım Var Aynısı Aptal Aptal Cocuksu Hareketler Yapıyor Sokakta Geçerken Bağrıyor 5 Yaşındaki cocuk Yapmaz

• 3ay

en iyisi mesafe koymak senin değerini anladigindada afedersin s. ktiri cekmek. Bu devirde eski yeni diye pek yok insanda karakter olsun yeter yillarin pek anlami yok tatsiz bir durumda hepsi çöp zaten o yuzden bunlarin boyle olmasinin sebebi yakinlik kaybetmeme korkusu yeni tanistigi birin bunlari yapabilirmi yapamaz... gereksiz insan kontenjanimiz çok dolu malesef

• Benimde var öyle arkadaşlarım. Hiç umursamıyorum. Hayatta işim olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende umursamiyodum ama adamin attigi tekmeyi gerçek kavgada yemezdim

• 3ay

rica ederim sende benim derdimi dinledin sağol ama kendini üzme :)

• 3ay

yok be lafi olmaz :) pek dinlemis gibi olmadim ama onemli degil sende kendini uzme

• Çok uzun geldi okuyamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Kısaca kendini hep hakli cikaran elestiriyi kabul etmeyen biri uzun sure arkadasin naparsin

• 3ay

Arkadaşlığımı bitiririm

Erkekler Ne Diyor 1

• kusura bakma ama sokayim öyle arkadasliga

0|0
    0|0
    • 3ay

ne kusuru dostum bende oyle diyorum sabır bir yerde tukenir

• 3ay

sen yoluna bak ondan sana hayır gelmez

• 3ay

Aynen öyle