Telefon rehberinizde, artık hayatta olmayan birinin numarası hâlâ kayıtlı mı?

Neden silmediniz ya da silemediniz? Kimdi o?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Annem hala yazar 3 sene oldu arada bir ararim.

1|0
    0|0
    • 3ay

Dünyanın en büyük acısı anne acısı gibi gelir bana. Belki bide evlat acısı öyledir. Allah sabır versin

En İyi Kız Görüşü

• annemin kayıtlı. sanki başım sıkışınca onu arasam hemen gelebilicek kimse olmasa bile sadece onu arayabilirmişim gibi geldiği için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• http://i.hizliresim.com/QQBrgG.png

Bir gun silersem etek giydirsinler bana. Ertesi gun cenaze arabasinda getirilişi cok fazla canimi yakmişti.

1|0
    0|0
  • Dedem ve ilk sevgilim..

1|0
    0|0
  • Silmedim cunku kabullenemedim
    Her gun caldiriorum belki acar acar da ben de onun ölü olduğunu zannettiğim günlerin bir rüya oldugunu anlarım ümidi var icimde
    Allah Allah noluo bana hemen melankolige bagladim yok rehberimde oyle biri yok cok sukur

0|0
    1|0
    • 3ay

Yoksa ne diye yazının yarısına kadar öyle zannettirip benim de psikolojimi alt üst ediyorsun güzel kardeşim? Ciddi bir soru sordum.

• 3ay

Eğer soruyu soran kişi olarak sizin de böyle biri varsa rehberinizde sizden de özür dilerim

• 3ay

Önemli değil.

• babam hala kayıtlıdır 2 yıl oldu

1|0
    0|0
  • Valla olabilir hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Evet elim gitmiyor

1|0
    0|0
  • Evet kayıtlı çok önemli birisiydi benim için o kadar ölmeyi hak eden insan varken o ölmemeliydi

1|0
    0|0
  • sildim aglayarak hemde

1|0
    0|0
    • 3ay

Her gördüğünde hatırlamamak için güzel bir çözüm. Ama belki de hatırlamak isteyen vardır özellikle

• 3ay

elim oraya gitmedi dogruya dogru ne bilim sanki :( cok degişti herşey

• vardı geçen rehbere bahar temizliği yapayım dedim canım sıkılmıştı o zaman sildim,

yani silmemiş olma nedenim uğraşacak vaktimin & ilgimin olmaması.

0|0
    0|0
  • Ben siliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Mantık sil der, duygular kalsın bee der. Canını yakmayacaksa silmeyip tatlı tatlı hatırlamak güzel. Ama yakıyorsa işkence etmeye gerek yok.

• sildim

0|0
    0|0
  • Başıma öyle bişi gelmedi

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım öldü duruyor hala.

1|0
    0|0
    • 3ay

Allah rahmet eylesin. Genç ölüm çok zor.

• 3ay

Öyle her şey Allahın elinde ezel de ne yazdıysa o oluyor işte. Elindeyse zamana dur geçme diye dayat , bir sigara içmekten bile , daha kısa bu hayat.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...