Fırıncı 50 tlmi bozmadı?

Bu insanlar çok aptal gerçekten çok aptal millete iyilik de yaramıyor. Bugün ikinci üniversite ve açık öğretimden üniversite okumak isteyenler için kayıtlar başladı. Saat sabah 13.00'de gitmeme rağmen işimi bitiremedim. Yok şu lazım yok bu lazım diye taksit taksit söylüyorlar ha bire sıra bekliyorum. 125 + 35.5 lira yatırmak gerekiyormuş 125 i yatırdım sıra geldi + 35.5 dediler geri gittim aynı işlemi yaptım o parayı da aldı sonra içimden sövdüm tabi baya aynı anda almıyor bir de söylemiyor diye. Sonra sıradaki insanları uyardım 2 kere işlem yapın sonra bir daha gelirsiniz diye ama en öndeki kızlar denemedi gitti eşek gibi bir daha geldiler işleri yarına kaldı oh canıma deysin. Lakin bunlardan önce bankamatikte sıra beklerken en fazla 40 tl dedi pis bankamatik e bozuk param yok gittim fırına bozuk var mı dedim yok dedi tamam bir simit ver dedim bu sefer bozdu tabi. Sorunun özeti millet çok yakşak olmuş. Sizce de öyle mi?

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• insanlar değişmez.. ve her zaman tahammül edemeyeceğin kişi-liksiz-lerle karşılaşacaksın.. bende 2. üni okuyorum.. hiç araştırma yapmadan mı gittin büroya

0|0
    0|0
    • 3ay

Baktım tabii ki
      Bankada aynı işlemin 2 kere yapılacağı yazmıyor ki mesela

• 3ay

Bizde sonradan 30 lira katkı payı mı ne çıktı. umarım işini halledersin

• 3ay

Hallettim kitaplarımı aldım bu sabah 09.47'de yapıldı diye yazıyor 😄

Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Soru son 3 cümlede ama destan yazmıssın. Icini döktün sanırım. Evet genelde buyuk paraları bir sey almadan bozmazlar. Ama bozulmazsa bir sey alicagını bilirler. Esnaf kafası 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

ya daha çoktu da okumazsınız diye yazmadım. ikinci üniye gideceğim aynı anda 2 üni ama o büroya 6-7 kere gittim geldim en sonunda işim yarına kaldı uyarmadıkları için de yavşaklar

başlık öyle güzel durdu gibi geldi öyle bıeaktım 😊

• 3ay

gecmis olsun ne diyim sjsjsj 😄

• 3ay

yeni soruma gel 😄

• Öyleler ya :/

0|0
    0|0
  • Çok ayıp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben de öyle yapıyorum
    geçen hafta eczaneye 200 lira bozdurmaya gittim, bozmayınca 1-2 liralık ilaç var mı varsa onu alıcam dedim. bozdu hemen 😏

0|0
    0|0
  • coğu esnaf bişeyler almasan para bozma zahmetınde olmuyorlar. bozukluklar onlar ıcın onemlı bırşeyler almasan feda etmezler. ama bazıları gercekten yavşaktır.

0|0
    0|0
  • olum esnaf için bozukluk önemlidir. bedel ödemeden sahip olamazsın. d

0|1
    0|0
  • Yvşak olduklarını yenimi öğrendin genç kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...