Merhabalar. Küçüklüğümden beri hep kavgalı sorunlu bir ailem oldu. Babam amcamlarla çalıştığı için, her şeyi onlar yönetiyor, evlilikleri bile. En çokta herkesin korkmasına sinir oluyorum. Aman sesini çıkarma şöyle derler, aman iyi ol herkese seninle ilgili kötü derler, kimse almaz seni. Abimide onların istediği biriyle evlendirdiler. O gelince iyi davranın aman hakkınızda kötü konuşur. Ama anneme gelince o hiç susmaz hep onunla ilgili kötü konuşur. Evde kalan sadece huzursuzluk. Hep korktular bizide yerin dibine soktular

0|2
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ee sen neyden korkuyon ki yapıştır cevabı vur suratlarına gitsin köpek gibi yaşıcağına insan gibi bir yaşa ve öl en güzeli kimseye ne bağlı kalıyorsun seninde kimle evleniceğine onlarmı karar vericek onlar üst kademe siz alt sınıfmısınız

1|0
    0|0
    • 3ay

Şu hayatta en önemli olan şey ne biliyor musun? Sırtını yaslayabileceğin bir ailen. Ne yaparsan yap yanında olan. Bizde korkarak oldu her şey.. Şunu yapma şu duyar bunu yapma baban üzülür, abin kızar, döver nasıl yaşıyım

• 3ay

bak bizim burda bir adam var 3 katlı evi var erkek evladı yok adamın babası tutuyor evin iki katını adamın kardeşlerine veriyor hiçbir hakları yokkken hemde adamıda orta kata alıyorlar halbuki evleri adam kendi parasıyle emeğiyle yapmış karısına başka yerden bir daire kaldı utanmasalar adamı o eve postalıyıp oturduğu evide alıcaklar sırf erkek evladı yok diye herzaman ordan geçerken aklıma geliyor küfür edesim geliyor asla kaldıramıyrum böyle şeyle sus kardeşim susma s*ktiret ne olursa olsun sen susma

• 3ay

Haksızlığa benimde tahammülüm yok ama sırf annem üzülmesin, huzursuzluk olmasın diye samimiyetsiz bulduğuma gülüyorum. Bende yapıyorum ama huzursuzluğa dayanamıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Sonucta bunu yapan ailen... tepki verebilirsn sadece... İcindekileride tutma soyle korkak olunca herkes daha cok ustune biner

1|0
    0|0
    • 3ay

Tepkimi koyuyorum, sonuç hakaret içerikli cümleler. Kimse beni almazmış neden yengeme hoşgeldin demedim diye. Ben anneme yetişemiyorum

• 3ay

Anneni al karsina konus anlat.. Bak benim ozguvenimj yok ettiniz yarin obur gun kocama cocuklrima karsi nasıl guclu durabilcm pisirik olucm falan de.

• 3ay

Bunu deniyicem umarım dinler

Erkekler Ne Diyor 2

• Para dostum. Para var ya para..

1|0
    0|0
    • 3ay

Her şey para çok haklısın. Ama huzur yok gerçekten hiç yok okulumu bitirdim geldim, ama keşke bitmeseydi diyorum

• 3ay

Dönüyorda... Kurtuluş yolu olarakta sizin söylediğinizi yapmak en mantıklısı.

• 3ay

Dereyi gecene kadar:))

• İnsanların düşünceleri skimde değil.

1|0
    0|0
    • 3ay

Sen öyle diyorsunda işte öyle olmuyor bana görede değil ama kötü bir şey söyleyince bağırıp çağıran annen var mı

• 3ay

Bende senin yaşadıklarını yaşadım ve şimdi bu noktadayım bir gün bir darbe yeyince anlarsın böyle yaparak hayatta hiç bir zaman mutlu ve huzurlu olamazsın ne diyim.

• 3ay

Nasıl bir darbe yedin?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...