Sitede kanser hastası biriyle tanistim o kadar neşe ve hayat dolu ki biz bu kadar saglikliyken neden mutlu olamiyoruz?

neden mutlu olmak icin hep sebep ariyoruz
neden saglikliyiz diye mutlu olamiyoruz
neden sukretmiyoruz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ınan cok haklısın gecende kanser hastası bır bayan soru acmıştı kımse sorusuna yorum bıle yapmadı ben onunla yazıstım sadece ve umutlu guclu olmak zorundayım dıyordu cok takdır etmıştım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü elimizde olmayanlara o kadar odaklanmış durumdayız ki sahip olduklarımızın kıymetini bilmiyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilmem sagligimiz kiymetini bilmiyoeuz nankoruz ondan basimiza gelmeden bilemeyiz bilmeyecz zorlasakta milletnguzelliginjn derdinde

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir söz var...
    İnsan ulaşamadığı herşeyin delisi
    Ulaştığı herşeyin nankörüdür

1|0
    0|0
  • Ben bir de utanmadan panik atak tanısı yiyorum mesela alkış..

1|0
    0|0
  • Herkes te bencil lik var ondan onda varda bende niye yok sen bikere sabret allah sanada birgün verecek

1|0
    0|0
  • Yalnızlık bence

1|0
    0|0
  • kanser ol sende öyle olursun (allah korusun tabi lafın gelişi)

1|0
    0|0
    • 3ay

ben aslind cok kucuk seylerden mutlu olabilen bir insanim ama maglesef cevremdekiler oyle ddgil

• 3ay

işte insanların negatif enerjisinden kaynaklanıyor mesela mutluyken gidip birine konuşurken gülümseyerek konuşursan o kişide etkilenir mutlu hisseder kendini artık herkes birbirinden kopuyor hergün biraz daha yalnızlaşıyor asosyalleşiyor karamsarlaşıyor

• Benciliz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...