Yavuz sultan selim köprüsünde selfie yarışına giren insan güruhu neyin kafasını yaşıyorsunuz?

arkadaşlar malumunuz yararlı bir hizmet olarak büyük bir proje hayata geçirildi fakat takıldığım nokta bu bizim insanımızın görgüsüz olmasını heryerde görmek zorundamıyız ya la bu köprü işte orda foto çekilince hayatında ne değişebilir neden bu kadar ambalaj olma meraklısıyız görüntü bizim için bu kadarmı önemli oldu orda arabayı park edip kazaya sebebiyet vermek nasıl bir mantık senin sırıtıp kendini iyi hissetmen için insanlar mı ölmeli yazarken sinir oldum ya la:)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bizde geçtik köprüden. Arabayı durdurmadan köprünün fotoğraflarını çektik selfie yapanları da gördüm ama rahatsız olmadım yolun ortasında durmuyorlardi kaza olması düşük ihtimaldi yani. Insan birşeyi çok isteyip her turlu engellere rağmen başarınca fotograf çekmek istemesi gayet normal

0|0
    0|0
    • 3ay

ne yani her güzel şey için mücadele vermemiz o başardığımız emeli güzel mi kılar sana göre güzel olan bana çirkin gelemezmi

• 3ay

tamam o zmn ben zorla birine tecavüz ediyim al sana güzellik hey allahım ya mantığa bak gözünü seviyim

• 3ay

Sana göre kötü bana gore iyi olabilir demek istedim sene bundan böyle abes bir örnek cikardin neyse iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

• ferrarinin yaninda fotograf cektirmekle ayni sey.. biri onun sahibi olur.. birileri ise sadece fotografinin sahibi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• yav has yurdum insani onlar yav. cilgin turk onlar

0|0
    0|0
  • ölüme kafa atıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...