İnsanın umudunu kaybetmesi?

30 yaşındayım, mühendisim ama şu ana kadar herhangi bir iş tecrübem olmadı stajlar dışında. sevgilim bekliyor uzun süredir evlenmek için ama işim yok, tecrübem yok, paramda yok. okul biteli 2 yıl oldu. hayallerim vardı onların peşinden koşmaya kalktım onlarda olmadı. bana kim iş verecek, ya da bu saatten sonra ne kadar mutlu olurum. gidip dağ başına tek başıma yaşamak istiyorum teknolojinin olmadığı, art niyetli insanların olmadığı, sessiz sakin yaşamak istiyorum. bitmiş, tükenmiş hissediyorum kendimi. elinden oyuncağı alınmış ufacık çocuk gibi ağlamak istiyorum. var mı çaresi ya da var mı tavsiyesi olan?

tükenmişlik diye bir konu olmadığı için toplum ve sosyal ilişkilere ekledim bu sorumu.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir yerden başla,, şirketlere basvur ,, takip et..
    Teselli vermek degil de , o dediğin sendromu çoğu insan yaşıyor ,,
    mutlu olursun niye olmayasin ki..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iskura kayit ol kariyer. net eleman. net
    secret. cv bu sitelerede kaydol. sonra cok secici olma ilk zamanlar tecrübe icin calis para icin degil. bu arada gene is bak ama sık is değiştirme. eşyalarını yavas yavas al hepsini birden alicam oyle evlencem deme. sen yine erkenden evlenmeyi dusun Allah rizja kefildir. bakarsin bir kapi acilir. niyet hayir akibet hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...