Sizce de oyle degil mi?

Şu diziler de olan yasak ilişkiler, sevgiliyle ayni evde kalma sahneleri ya da evlenmeden çocuk yapma gibi olaylar neden cok normalmis gibi karşılanıyor. Bize oyle ogretilmedi ama sanki cok normalmis gibi

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adam evli, başkasıyla ilişkisi var, karısı bunu öğrenince tepki veriyor ve karısı bir anda kötü karakter, evli iki kişinin arasına giren kadın masum iyi karakter. İzlerken öyle bir hikayesi oluyor ki hepimiz aldatılan kadına sinir oluyoruz. Böyle diziler izledikçe gerçek hayatta da aynısı yaşanmaya başladı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gayet normal sevgiliyle ayri evde yasamaman icin bir soru yok hangi devirde yasiyoruz evlenince direk cocuk yapmak gerek diye hangi kitapta yaziyor ister 1 sene sonra ister 2 sene sonra istersen hic yapmazsin oyle ciftlerde var asin bunlari

1|0
    0|0
  • Kendi kültürleri içşn bile normal değil kaldıki Batı dünyasında dahi 60 li yılların sonunda sektöre girmiş böyle hayat tarzları

0|0
    0|0
  • Masonların oyunu hep haha

0|0
    0|0
  • İnsanlar dizilerden beter yaşıyorlar artık maalesef :-( Allah ayıktırsın İanşallah bacım

0|0
    0|0
  • Sana öğretilenin doğru olduğuna ispatın var mı?

0|0
    0|0
  • amaç o zaten toplum yozlaştırmak

0|0
    0|0
  • Cok normal aslinda cevremiz de ozellikle bu site de cok var oyleleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanlarin kafasini kariştiriyo. Kim kimin karisiyla kocasiyla belli degil. Her şeyi gectim ama bu gercekten ahlak dışı

0|0
    0|0
  • Normallestirme politikasi oynaniyor medyada

0|0
    0|0
  • Evet öyle, gerçekten biz dizi yapmayalım bıktım yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • Irdan burdan dizi aldiklari icin boyle durum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...