Rus Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

İnternette rus erkekleri hakkında olağnüstü yanlış şeylerin paylaşıldığını gördüm bende bunu düzeltmek için bir rus olarak bu soruyu soruyorum bizim hakkımızda ne biliyorsunuz bildiğiniz tüm saçma sapan şeyleri söyleyinde düzelteyim lütfen

Güncellemeler:
3ay bu konu hakkıdna hiç birşey bilmeseniz bile aklınıza gelen ilk soruyu sorabiliriz
3ay rus kızları hakkındada sorabilirsiniz

1|3
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben yine de ne kadar kiymetimizi bilmeseler de sürekli ezseler de Türk erkeği candir diğerleri heyecandir diyorum 😂😂

2|1
    0|0
    • 3ay

ben onu sormadım ama

• 3ay

Özür dilerim ama sürekli rus kızları gündemde oldukları için rus erkeklerini bilmiyorum 😂😂😂

• 3ay

önemli değil onlar hakkında daha yanlış şeyler biliniyor zaten :D

En İyi Erkek Görüşü

• kanka neden bir selamlama şekli gibi sanki girdiğimiz her oyunda türk olduğumuzu görür görmez o meşhur lafı kullanıyorsunuz?

0|1
    0|0
    • 3ay

suka mı?

• 3ay

aslında pek öyle sayılmaz çok antipatik değiller rusların en çok evlendiği yabancı ülke erkekleride türklermiş zaten rusyadaki istatistkiler söylüyor

• 3ay

kanka kızları seviyor türkleri doğru bu çok güzel muhabbetler ettiğim çok samimi olduğum arkadaşlarım var rus bayanlarından ama rusya ve ukrayna erkekleri çok kıllar bize

Kızlar Ne Diyor 14

• evet çok haklısınız malesef türkiyede rus kadınları hakkındada bolca yanlış şey biliniyor zor durumlar yaşadığım oluyor bu yüzden

1|1
    0|0
  • hiç tanışmadım

0|1
    0|0
  • Lisede rus bir erkek arkadaşım vardı. Bence çok saygılı efendi ve guler yuzluydu. Kibardı. Hic bir yanlisini gormedim.

0|1
    0|0
  • Defansları iyiymiş ilk yarıda bunu gördük

1|1
    0|0
    • 3ay

:D başka

• 3ay

Rus oyuncunun son dakikalarda Şener'e yaptığı hareket kırmızıydı sanki

• 3ay

bilmiyorum maçı izlemedim

• Hepsi çok yakışıklı 💞

1|1
    0|0
    • 3ay

aslında tam tersi açık konuşmak gerekirse

• rus bir kadından duyduğumu söyleyeyim; sürekli içki içiyosunuz, çalışmıyosunuz, eşlerinizi çalıştırıp pek de kıskanmıyosunuz, kadına hiç değer vermiyorsunuz. bla bla bla

0|1
    0|0
    • 3ay

içki içmek doğru ama çalışmamak kişiye göre değişir kıskançlığa gelince durup dururken ne diye kıskanalım kadına normal insana değer verdiğim kadar değer veriyorum teklil konuşuyorum kişiye göre değişir bu yanıtlar kendi adıma cevaplandırdım

• 3ay

belki de istisnalardan birisin.

• İçkiye çok düşkün olduklarını ve bir şişe votka için yapmayacakları şey yok diye duymuştum.

1|1
    0|0
    • 3ay

içkiye düşkünlük tamamda votka için yapamayacakları şey yok demekte aşırı abartı

• 3ay

Rus bir arkadaşım söylemişti bunu bana. O yüzden merak ettim.

• Sarışın olduklarını biliyorum sadece

0|1
    0|0
    • 3ay

aslında bakarsanız sarışın oranı türkiyeye göre daha fazla ama rusyanın çoğunluğu kumral ve siyah saçlı daha azınlığı sarışın finlandiyaya yakın olan bögle özellikle ordan çıkıyor

• 3ay

Teşekkürler

• 3ay

önemli değil

• Çok mu votka tüketiyorsunuz?

0|1
    0|0
    • 3ay

alkol tüketimi fazla evet ama herkes içecek diye bir zorunluluk yok

• Sizin kızlarda gözleri var azıcık sahip çıkın gahsj

0|1
    0|0
  • erkeklerin dudaktan öpüşerek selamlaştığı doğrumu?

0|1
    0|0
  • Sen de sarışın mısın 😁

1|0
    0|0
  • cok güzel kardeşim ve gevsek olarak biliyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

gevşekten kasttınız ne ayrıca erkek nasıl güzel olsunki

• 3ay

umarim. bide rusyada cok fazla türk kokenli rus var onlari saymiyorum gercek ruslardan bahsediyorum

• 3ay

bende gerçek ruslardan bahsediyorum o söylediğiniz ruslar tatarlar yakutlar falanmı? onlar rus olarak alınmıyor özerk cumhuriyetleri var türkiyenin diğer halkları ezdiği gibi rusya ezmiyor diğer halkları

• Rus'san Türkçe'yi nereden öğrendin?

0|1
    0|0
    • 3ay

türkiyede doğdum büyüdüm ailem rus çarlığı yıkılınca türkiyeye gelen ailelerden uzun süredir türkiyede yani ailem normal birşey ayrıca rus olunca türkçe öğrenilmiyormu?

Erkekler Ne Diyor 4

• yuri boyka çorna çomü

0|1
    0|0
  • sarışınlarmı?

0|1
    0|0
  • iri yarı diye biliyorum

0|1
    0|0
  • büyük ayaklı olduklarını duymuştum

0|1