Sınıfta iyi bir kız arkadaşı nasıl edinirim?

Kafa dengi bir kız arkadaşı istiyorum kendi sinifimdan ne yapmalıyım yardım edin , sürüyle gezen kızları sevmiyorum , kendi arkadaşlarım da sınıfta kaldi universitedeyim yardım?

Güncellemeler:
3ay Tıpta okuyorum kızların ego tavan anlasmakta zorluk çekiyorum ne yapmalıyım? ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir gozlem yap sonra bir merhaba ile isi baglarsin unide arkas edinmek cok basit benim tonlarca arkadasim var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iyi gozlem yap herkesle hemen vic vic olma

0|0
    0|0
    • 3ay

Gözlem yapıyorum ama yetmiyor, cok kalabalık takılıyorlar ben de sevmiyorum kendime göre birini bulamıyorum sanki :((

• 3ay

Canim. daha cok yenisin normal tek takl ya da sessz kisilerle tanismaya calis

• 3ay

3. sinifim ama , zorluk çekiyorum kafa dengi konusunda: ((

Erkekler Ne Diyor 3

• Zamana bırak

0|0
    0|0
  • Bulursun elbet sakin ol samimi yaklaş herkese yeter

0|0
    0|0
  • İlk başlarda gözlemle ortamı kendine yakın olanı ve senin gibi olan biri ile olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim gibi olan birileri de 4 5 kızla birlikte geziyor tuvalete bile birlikte gidiyorlar sıkılıyorum bende :(

• 3ay

Cok sahte geliyorlar rahat gelmiyorlar bana diken üstünde gibi hissediyorum ve bıktım gerçekten iyi davranıyorum bir bakiyorum arkalarını dönüyorlar tersliyorlar ben bile hemcinslerimi anlamazken evlenen erkeklere helal olsun

• 3ay

Eyv. Sağolasın, başka bölümden veya alt sınıftan arkadaş bılursun inş ama sınıfta bulman ümidiyle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...