Kadınlar erkeklerden daha iyi araba kullanıyormuş doğru mu?

2012 yılında yapılan bir araştırmada kadınların erkeklerden daha iyi araba kullandığı doğrulanmış..
Evet baylar sizin düşünceniz nedir..
Trafikte aktif olanlar :D :D

0|0
22|46

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yavaş ve aynalara bakmadan sürmek iyi kullanmaksa doğrudur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederimm

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• 900.000 km üzeri yol yapmış adamım trafikte ülkemiz için söylüyorum aklı başında bir kadın sürücü görmedim, ya çok panikler, ya da telefonla ya makyajla ya yanındakiyle uğraşırken tuhaf tuhaf hareketler sergiliyorlar. yurtdışı gezilerimde ancak bu durum çok farklı özellikle almanyada kadınlar harika araç kullanıyorlar.

0|0
    0|0
  • daha iyi derken neye göre? muhtemelen kaza oranlarına bakılmıştır erkeklerin sayısal fazlalığı olduğu için kaza oranı yüksektir.

Kadınında çok iyi kullananı var erkeğinde keza tam tersi iki tarafında berbat kullananları var ama ne yalan söyleyeyim kadın tarafı biraz daha kötü demeyeyimde çabuk panik yapıyorlar bence rahat değiller.

0|0
    0|0
  • Kim bunu iddia ediyorsa halt etmiş. Gerçekten istisnalar dışında araba kullanmak kadının işi değil. O heycanla o paniklerle olmaz şoförlük.

0|0
    0|0
  • Saçmalık kanks

0|0
    0|0
  • bilmem dosrumudur :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanmam. İşim gereği ayda 10000 km civarı yolculuk yapan biriyim.
    Kesinlikle çok tehlikeli kullanıyorlar. Ama içlerinde bir kaç tane süper şöför de çıkmıyor değil.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar yalan olan onerme 😂 bildiğin trafik canavarı hepsi ne saga sola bakarlar giderken yolu ortalarlar laaapsss diye yolun ortasında dururlar birden ara yoldan ana yola araba geliyomu diye bakmadan çıkarlar vs vs vs 😂

0|0
    0|0
  • Ahaha külliyen yalan cok yasadim

0|0
    0|0
  • yanlışş

0|0
    0|0
  • erkekler daha iyi kadinlar daha dikkatli kullanır

0|0
    0|0
  • Hahah 3 kere carptilar bana saka gibi 3 kera araba carpti 3 de kadin sofordu sadece bir tanesinde ben hataliydim

0|0
    0|0
  • Daha güvenli olabilir kurallara daha çok uyuyorlar iyi tanımı değişir çoğu kadının sürdüğü arabada debriyaj takımı pert

0|0
    0|0
  • Bu araştırmayı bir grup Feminist yapmıştır

0|0
    0|0
  • Kadınların daha iyi araba kullanması mümkün değil.(istisnalar kaideyi bozmaz.) Ömrüm boyunca erkek gibi araba kullanabilen 2 kadın tanıdım

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/QokYiYNg5zk
    Birde bunu izle :)

0|0
    0|0
  • Doğru değil

0|0
    0|0
  • kısa mesafelerde evet..

0|0
    0|0
  • Daha iyi silah kullanır çünkü elleri titremez erkeklere oranla ama araba konusunda ayni fikirde değiliz

0|0
    0|0
  • Küllen yalan 😳

0|0
    0|0
  • Bunu diyen cok salak bir kere kadınlar sadece boş arazide iyidrler evet ama ani reflex gösteremezler iyi sürücü reflexi iyi olan sürücüdür. Öyle dangalak gbi orta serite gecip 80-90 la gidip iyi sürücü olunmaz sadece trafiğin içine edersiniz :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum olabilir

0|0
    0|0
  • Yüzdelere bakılırsa 10 erkeğe 1 kadın şöför var erkeklerin kazaya karışma olasılığı daha yüksek o yüzden haksız rekabette kaybeden erkekler

0|0
    0|0
  • kanıt döküman site göster link ver hangi araştırma? :D

0|0
    0|0
  • neye dayanarak söylemişler aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • Hız eşittir=korku (bayanlarda)😃

0|0
    0|0
  • güldürme beni

0|0
    0|0
  • Arabama 3 kere carptilar 3üde bayan hemde 2012de 😕

0|0
    0|0
  • Kadınlara ehliyet verilmesi sınırlandırılmalı. Büyük çoğunluğu trafik canavarı

0|0
    0|0
  • Ahaha çok komik bir soru paylaşımı.

0|0
    0|0
  • Ben buna totomla gülerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• kadın surucu yoktur allaha emanet gıden araba vardır dıye görmuştum bırgun gulmuştum buna :)))

1|0
    0|0
  • Bana hiç öyle gelmiyor nerde park yerinden 10 saatte çıkan veya trafiği oyalayan varsa hep kadın oluyor hem cinslerim ama erkekler bu konuda daha iyi

0|1
    0|0
    • 3ay

Tebrik ederim. dogru tespit. tamam iyi kadın şoförler var ama bir çoğu anlattığın gibi

• Daha dikkatli kullaniyorlar ondandir.
    Fakat yola her ciktigimda biri sıkinti cikarirsa yanimdakilerle kadindir bu diyoz kadin cikiyor. Kimse uzerine alinmasin

0|0
    0|0
  • 4 yol agzinda dur levhasini es gecip araba geldigi icin duran biri olarak kötüyüm :S

0|1
    0|0
  • Kısmen. Kadınların kurallara erkeklerden fazla uyduğu gibi bir gerçek var ama iki tarafın da beceriksiz ve dikkatsizleri oldukça çok.

0|0
    0|0
  • Kullanmazlar mı geçen babam markete gönderdi yakın mesafe diye gittim park edecem arabayı gerizrkalı kadın çarpıyodu bana

0|0
    0|0
  • yalan ya kadınlar panik oluyor.. annemin arabasına binerken tırsıyorum ben babam kullanırken daha güvende hissediyorum.. tabii deli kadınlar da yok değil cesaretli kadınlar daha güzel araba kullanıyor...

0|0
    0|0
  • Degıl

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Doğru olabilir. Çünkü kadınlar erkeklere oranla daha dikkatli ve kurallara uyarak kullanıyorlar. Belkide bundandır, bilemem.

0|0
    0|0
  • Evet kadınlar daha dikkatli oluyor bence bakımını falan da yaptırıyor hep hem tertemiz ohh.

0|0
    0|0
  • Anketi yapan vatandaşın sıkıntıları varmış bence 😒

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|2
  • Hayir erkeklerdir bu isin ustasi.

0|1
    0|0
  • Yalan 😂

0|1
    0|0
  • göremedk ama hiççç
    tum kdınlar çrkın de surmez ama ne bılıım erkkler dha ıyı

0|0
    0|0
  • Hictebile 😏🙄

0|1
    0|0
  • doğrudur tabi.

0|0
    0|0
  • Daha dikkatli ve kurallara uyduğumuz doğrudur

0|0
    0|1
    • 3ay

Kuralları bildiğiniz ve uyarıları gördüğünüz sürece evet😄

• Kadınlar daha iyi kullanıyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...