ASLA UNUTAMAM ! ! Dediginiz bir günü yaşadınız mı?

Herkesin hayatında olacağı, unutamayacağı bir günü olmuş/olacaktır..
Peki, senin oldu mu, O günü yaşadıysan nasıl bir gündü?

ASLA UNUTAMAM ! ! Dediginiz bir günü yaşadınız mı ?

Güncellemeler:
3ay güncel
3ay Hottestttt

0|0
21|2

En İyi Kız Görüşü

• Annemi kaybetmistim, teyzelerim agliyordu, dunyada cehennem,😪kiyamet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mutlu olduğun günlerde oldu. İntihar aşamasına geldiğim günlerde oldu hiçbirini unutmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Bir gün işten çıkmışım. Kapalıçarşı'da çalışıyordum o zaman. İstanbul Üniversitesinde cumartesi günleri o kaldırımları kitapçıklar olur. Onları geziyordum. En son Vezneciler otobüs durağına bir sokak kala bir kaç küçük çocuk ellerinde gül yaprakları yolmuşlar köşeyi döner dönmez üstüme attılar anlamadım ne olduğunu ama bir tuhaf oldum sonrada gülüp kaçtılar. Bazen aklıma geliyor niye yaptılar djye acaba belkide kendilerince oyun oynuyorlardı.

0|0
    0|0
  • 1. Abimle vapurdaydık
    Gün batıyordu
    Düşmekten korkup koluna sıkı sıkı sarılmıştım, eskileri konuşup gülüyorduk
    Çok güzeldi, unutmam asla :)

2. Bakıcılığını yaptığım çocukla gece yarısına kadar bisiklet sürdük, yorgunduk, sonra bir parkta durduk ve ben salincaga binmemin özlemi ile bir kahkaha patlattım
    O da bana : Biz evlenelim mi? Büyüyünce benimle evlen olur mu, hep böyle mutlu oluruz 'demişti
    Asla unutmam :)

Başka yok

1|0
    0|0
  • O kadar çok ki.. Herşeyi çok hızlı yaşadım ama pişman değilim tüm çılgınlıkları yaptım en unutmadıklarımdan biri günü birlik Çanakkaleye gidip dalış yapmamdı (ilk kez) o ara ona meraklıydım kimseye haber vermeden sabah 5te çıktım gece 11de döndüm. Sonra bunu 2 3 kez tekrarladım tabi sonra bundan da sıkıldım daha değişik şeylerde yaptım

0|0
    0|0
  • 2007 ya da 2006 yılıydı onu hiç unutamam hayatımın en berbat günleriydi bir de 2010 yılını hiç unutamam aynı gün içinde 3 kere hastanelik olmuştum

0|0
    0|0
    • 3ay

3 kere hastane, neden ciktin ki acaba yatsaydin daha iyimisti

• 3ay

Kapakçık değişebilir ama ben bunun için uygun hasta değilim sorun orda 😊

• 3ay

senin sorunun da kapak değil mi işte asdsafdf :D

• Yaşadım.
    Yıllardır hayalini kurduğum, acaba nasıldır dediğim, farklı şekillerde hayal etmeye çalıştığım bir sesi duydum telefonda. Ne sesi ne de o günü asla unutmam.

1|0
    0|0
  • Normalde unutkanım. Fakat sadece bir günü öyle net hatırlıyorum ki lanet olsun :D

0|0
    0|0
  • Yasadimm...

0|0
    0|0
  • yaşadım.

0|0
    0|0
  • Evet evet

0|0
    0|0
  • Kötü günlerim var
    İyi günlere yetişemedik

0|0
    0|0
  • Kötü bir gündü

0|0
    0|0
  • Cok kez

0|0
    0|0
  • Evet, kötü bir gündü

0|0
    0|0
  • Patronumun para için ne hallere girdiği günü asla unutmam.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazı patronlar, üç kâğıtçılıktan donunu toparlayamıyorlar..
      Adam belki düzgün iş yapsa, sıkıtı yaşamaz, kesin bir dolaplar peşindedir...

• 3ay

Orası aşikar.

• Evet

0|0
    0|0
  • kötü çok oldu iyide 1 kaç tane

0|0
    0|0
  • yaşamadım her şeyi unutabilirim

0|0
    0|0
  • ilginç bir soru tvsddd

0|0
    0|0
  • arabadaydik. ayrilma karari almistim ama onu cok seviyodum canimi verecek kadar. kanser hastasiydim ve onun bunu bilmesini istemiyordum o yuzden uzak durmaliydim. o gun ona ayrilalim dedim megerse o bastan beri benim kanser oldugumu biliyomus ama kendimi kotu hissetmeyeyim diye soylemiyormus. o gun ikimizde itiraf ettik gercekleri ve benim hep yanimda oldu. kanseri onun sayesinde atlattim. o gunu hic unutmam 4 sene once 15 subat gecesiydi. Şu an 2 aylik nisanliyiz..

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok zor aci ve cok gunler yasamissin. Mutluluk, huzur sizinle olsun..

• 3ay

Bugun gelip gecici hayat boyu sizinle olsun kizim, zor gunlerdr yaninda olan insanin kiymetini bio

• 3ay

tesekkur ederim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...