Ailesi ile sorun yaşayanlara tavsiye?

Bir çoğumuz ailesiyle problem yaşıyor olabilir, hepimiz çeşitli insanlar olduğumuz için bazılarımız bu problemleri umursamayabilir veya alışmış olabilir. Ama bazılarımız alışamamış ve psikolojisi bu şekilde bozulmuş olabilir, duygusal olanlarımız atlatamamış olabilir. Sizden ricam küçük ama etkili tavsiyeler vermeniz.

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• He demek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onları gormemezlikten gel böylece sinirlenmez ve takmamis olursun bende ailem yüzünden problem yaşıyorum ve Psikoloja gidiyorum astım sayılır ne derlerse mal mal yüzlerine bakıp gülüyorum cevap vermiyorum yok sayiyorum onları böylece sinirlenmiyorum da

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şu soruyu şu kadar güzel şekilde açıklayan insanın kimse ile sorun yaşadığına inanmamak istiyorum (bu nasıl cümle oldu ya)

1|0
    0|0
    • 3ay

Yaşıyorum maalesef :)

• 3ay

Fazla takıyorum, bazen konuşma şeklim, kullandığım kelimeler beni onlardan ayırabiliyor. Farkında olmadan onları sinirlendiriyorum. Onlar kızınca da duygusal olduğum için en çok hasarı ben alıyorum.

• 3ay

Hmm kendi sınırlarını net şekilde koymayı dene. Sana saygı duyacakları şeyler başar veya yap. Bunun etkisi olur

• Sadece babam. Birgün hastanelik ettircek kendini

1|0
    0|0
  • Alttan almaya çalış.

1|0
    1|0
  • Sadece sabır

1|0
    0|0
  • Yalan söyle geç

1|0
    0|0
  • onlarla konuşarak çözebilirsin ancak bunu

0|0
    0|0
  • Anne baba herzaman hakli olmaya bilir dile getirip kavga cikartmaktansa lafli atisma sirasinda susup odaya cekilmek en guzel cevaptir hem bosuna ofke krizine girmezsin hemde karsindakine tokat atmiscasina bir karsilik vermis olursun 👍🏻

0|0
    0|0
  • Problem ne ki? öneride bulunalım.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Aileni kendin seçemezsin maalesef. Bu yüzden herkes geçinemez.
    Yapabilecekleri tek şey okuyup adam olup mesleğini eline alıp kendi hayatını kurmak.

1|0
    0|0
  • Evet benim de psikolojim çok bozuk

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...