BİRAZ UZUN AMA AKIL VERENLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER?

İki arkadaşım vardı. Biri ile yeni tanışmıştık. Diğeriyse 2 yıllık arkadasımdı. İkisini ben tanıstırdım. Daha sonra yeni tanıstıgım arkadasımın kötü oldugunu hissettigim bigün onun için biseyler yapmak istedim ama o anlamadı üstüne gittiğimi onu kıskandıgımı (diğer arkadasımdan) falan dusundu. İkisi birden ne ikiyüzlülüğümü ne kıskançlığımı ne tehlikeliliği mi bıraktılar. Benim amacımın iyi oldugunu 2 yıllık arkadasım biliyordu buna ragmen onunle bir oldu. Yine de ben onunla baglarımı koparmak istemedim. Konusmaya calıstım istemedi küstük. İkisiyle de konusmuyorum su an. Kin tutan bir insanım ama yeni tanıstıgıma degıl 2 yıllık arkadasımın bunu yapmıs olmasına kinim. Şu an benim onları içine kattıgım grupla takılıyorlar. Benim baska bir grubum var onlarla degılım. Yuzyuze gelıyoruz ikisi beraber falan. Benim tek suçum tek kptu lafım tartısmanın en sonunda beni kışkırtmalarıyla yeni tanıstıgım arkadasıma onun bir sırrını kullanmam oldu. Cunku cok ustume geldiler. Tek kotu lafım buydu onlara. Yine de şu an bazı şeylerim yolunda gitmiyor. Acaba ahı mı tuttu onun? Benim bgune kadar ahım kimsede kalmadı ama bu sefer ah alan ben mi oldum acaba? Onların da soyledıgı cok sey var ve hala unutamıyorum. 1 yıl oldu nerdeyse.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bence ikisini de karşına al ve konuş başka çaresi yok bunun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...