Insanları kafamda çok takiyorum?

Merhaba, insanları kafamda çok takiyorum. Acaba neden bana böyle davrandı , neden mesajıma cevap vermedi, neden beni görüldü yaptı bu gibi düşünceler kafamda çok yer kaplıyor. Kurtulmak istiyorum ama yok. Bir de herkesi kendim gibi sanıyorum. 6 aydır 2 senelik yakın arkadaşımla konuşmuyoruz, böyle olması gerekiyordu. Hayal kırıklığı yasadigimda o böyle yapmazdı diyorum. Geçen gün bir arkadaşımla yemeğe cikicaz sonradan katıldım yanlarına ben seni unuttum yaa dedi. O kadar kirildim ki. Kirildigimida anlamadı bence. Cidden iyi niyetimden mi faydalaniyolar diye düşünüyorum, ne bileyim tek kalmak ta istemiyorum. Lütfen yardımcı olsanız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi niyetlisin ve herseyin oldugu gibi bununda fazlasi zarar. Insanlara ekstradan deger vermeyi birakmalisin ve once kendini dusunmelisin bir zamanlar bende senin gibiydim iyi niyetimi cok kullandi karaktersizler.
    Unutma olayina gelince bu ilk degilse ya da ilk olmassa o kisiyle arakadasligini bir gozden gecir derim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ışte benim derdim bu insanlara olduğundan fazla değer vermek

• 3ay

Kendini dizginle kimseyi dusunme umursama bir muddet sonra degisirsin yeni cevre edinirsin felan

• 3ay

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kendini değersiz hissediyorsun. Halbuki ki senin gibi aynı şeyleri yaşayan milyonlarca insan var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya grupta foto atmış ne güzel cikmissin dedim insan bir teşekkür eder dimi anlayamıyorum ben mi çok kibarim aslında o kişi hiç kafa takılacak biri bile değil

• 3ay

Beklenti icinde olma insanlardan

• 3ay

Maalesef kendime çok zarar veriyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• yakında kafayı yersin sen böyle düşünürsen

0|0
    0|0
  • işinmi yok yaa böyle herşeyi kafana takarsan çok yaşamassın

0|0
    0|0
  • iyi niyetinden faydalanıyorlar takma kafana arkaşmı yok..

0|0
    0|0
    • 3ay

Off farkındayım ne yapacağım peki bu durumda

• 3ay

Bilemiyorum zamanla öğreneceğim :) teşekkür ederim

• 3ay

birsey degil :) konuşmak istersen buralardayım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...