Ölüm size teğet geçti mi?

Ölümü ne kadar yakından hissettiniz?

1|1
15|32

En İyi Erkek Görüşü

• Evet geçen sene tırla burun buruna geldim. saniyelerle kurtuldum...

0|0
    0|0
    • 3ay

Gecmis olsun. Benzer bisey bana da olmustu cocuklugumda. tir yerine tren vardi.

• 3ay

Allah korumus. Rabbim daha beterinden sakinsin

• 3ay

amin inşallah cümlemizide... yahu ne kadar dikkatli olsan da illaki bir şey gelebiliyor insanın başına. sen nasıl yaşadın anlatsana

En İyi Kız Görüşü

• 6 yaşında annemin ilaçlarını içmem, 10 yaşında inşaattan düşmem, 9 yıl önce trafik kazası geçirmem, 3 yıl önce ayağımı kırmam son olarak 1 yıl kadar önce su çiçeği çıkarmam. Bunlar aklıma gelenler, bunlar sayılır mı 🙄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• ilkokulda arkadaslar bayılma oyunu bulmuslar (erkekler arasında)
    tuvaletin arkasında toplandık ivnenin biri çıktı yaptığım bir numara var nefesini tutuyosun bayıltıyorum diyordu.. bende grzekalıyım tabi safım..
    gittim beni bayılt dedim.. yasladı beni duvara elini kalbime koydu nefesini derince tut dedi tuttum (uln ölüm tehlikesi var grzekalı ne tutuyosun demeyin içinizden çocuğum o yasta..11-12 yasında falanım) neyse tuttum nefesi bu kalbime kalp masajı yaparcasına bir ileri bir geri basladı eliyle baskı pres.. ben kendimi kaybedip düstüm 4 dk yerde kalmısım o an ölüm tehlikesi bile vardır hiç bilmiyorum hele o çocuk o bayıltma numarasını o yasta nasıl buldu kimden öğrendi onu hiç bilmiyorum.. neyse uyandım haliyle hepsi g. t korkusundan bir hal olmus tokatla beni uyandıranı bir güzel benzettim.. çok güçlüydüm ozmn.. tabi babam haberi duyunca motorla annemle beraber gelip tüm çocukları tokatlayıp tekmelemis hatta mdüür zor almıs elinden.. çocukları.. falan derken böyle bir olay yasadım belki orada ölebilirdim.. orası kaderimin galiba dönüm noktasıydı diyebilriim.. asla unutmam.. :(

0|0
    0|0
  • 4 yıl önce, denizde boğulma tehlikesi geçirdim.
    O gün hiç tanımadığım insanlar, boğulmaktan kurtarmasalardı,
    bugün belki de yoktum.

"Alanya'nın denizi tuzlu." derler...
    Bunu benden iyi, kimse bilemez herhalde... :D

0|1
    0|0
  • düğünde sırtımdan vuruldum 4 ay 21 gün komada kaldım gebertiyorlardı beni ama yaşıyorum herkese inat

0|1
    0|0
  • @Enbisevdiğim çocukken bir aracın altında kalmıştım birşey olmadı aradan uzun yıllar geçti 1995 yılında kaza geçirdim kaza sonucu belim kırıldı iç kanama vardı ameliyat edemediler dr. aileme eş dost kim görmek istiyorsa gelsin görsünler durumu çok ağır her an hazırlıklı olun demiş tabiki ben baygın ve bitkin vaziyetteydim o zaman ölmedim ama sakat kaldım 21 yıldır yatağa bağımlıyım

0|0
    0|0
    • 3ay

Geçmiş olsun 😔
      Üzgünüm ama bir sorunun cevabını öğrenmek istiyorum hiç o zaman ölseydim dedin mj?

• 3ay

Anlıyorum seni abi.
      Kolay degil tabi ama senin gibi, senin durumunda, rahatsızlığı olan bir hanım vardır mutlaka cevrede, bakman, baktirman güzel olur aslinda.
      Senin icin geçerli olan seyler onun icinde geçerlidir, hic değilse birbirinize hayat arkadaşı olursunuz.
      Yanlis anlama beni sevdim valla muhabbetini
      Yazarım arada selam veririm :)

• 3ay

@Pearttt estağfurullah kardeş neden yanlış anlayayım sohbet etmeyi severim istediğin zaman yazabilirsin

• fazla olmadı.
    4 temmuz gecesi motorla trafik kazası geçirdim.
    yaralar kapanalı da bir ay filan oluyor işte.
    öyle yani.

0|0
    0|0
  • Cok kanks

0|0
    0|0
  • Evet geçti... Otobanda kaza yaptım. Arabamın içinde iki aile vardı ve hepimiz ölebilirdik... Gazetelerde ikinci sayfa, ana haber bültenlerinde adlarımız geçebilirdi...

0|0
    0|0
  • dibimden geçtiği çok olmuştur ama ozamanlar korkmamıştım şimdi ise bilemem uzun zamandır ugramıyor benım taraflara

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Araba çarpma tehlikesi geçirmiştim = )

0|0
    0|0
  • Yeap ı tonluk blok yarım metre üst çaprazımda dağıldı seri atmasaydım geriye kendimi 5 tonluk parçanın altında kalıyordum. spatulayla kazırdınız beni artık 😂

0|0
    0|0
  • Cok yakından 10 kere falan

0|0
    0|0
  • 350 woltluk elektırık carpıcaktı az kalsın

0|0
    0|0
  • 1 adım arkama düşen tabela kadar yakındı

0|0
    0|0
  • Bir kaç kez trafik kazası

0|0
    0|0
  • fazlaca

0|0
    0|0
  • Bana 3 kere araba carpti 3 de bayan sofordu

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • bır cok kez teğet gectı.

0|0
    0|0
  • tramvay çarpıyodu hıaaa

0|0
    0|0
  • Bir kez ;
    Biskletle giderken kamyon sıyırmıştı o an içim çekilmiş idi.

0|0
    0|0
  • baya bir sürtündü geçtiiii

0|0
    0|0
  • Teget geçmişliği var

0|0
    0|0
  • Bı kez

0|0
    0|0
  • Gecti

0|0
    0|0
  • 18 dikis ile sonuclanan motor kazasi sayiliyor mu?

0|0
    0|0
  • Yeterince yakından geçti.

0|0
    0|0
  • Milimetreyle kurtardığım oldu. Birkaç kez

0|0
    0|0
  • Geçti; Allah korudu.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• yaş yedi enerji tavan başıboşluk hat safhada laf söz dinlemeyen bir ben karşı şeritte annem ben teyzemlerle yürüyorum ve annemin yanına gitmek istiyorum.. kafaya koyarsam yaparım yedimde neyse yetmişimde de oyum yani :D hiç vızır gelen eden var mı bakmadan atladım yola kocaman bir tırla aramda öpücük mesafesi vardı gözümü açtığımda valla adam iyi fren yapmıştı yoksa ben meftaydım şimdi..

0|0
    0|0
  • geçti vallahi kaza yaptık araba döküldü

0|0
    0|0
  • 2011'de araba kaldırımda üstüme çıkmıştı ölüm gibi bişeydi ama kimse ölmedi

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • evet 1 kere

0|0
    0|0
  • Evet 1 adımla...
    Bu hayatta hersey kader, kaderin de ne varsa onu yaşarsın, yaşayıp görmen gereken şeyler varsa eğer yaşar görürsun..

0|0
    0|0
  • Soluğumda hissetim bir keresinde

0|0
    0|0
  • Ölmeden mezara girecektim daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • evet yayayken arabaya çarpmıştım

0|0
    0|0
  • Geçti çok yakın hissettim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • birkaç kez.

0|0
    0|0
  • bir Alt Sokaktan Geçti Göremedim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...