Davul yok diye evden çıkmayan geline ne diyorsunuz?

Bana sorarsanız damat son yol ayrımına girmiş, bir tane allahın kulu da 'Ulan oğlum bırak şu şımarık kezbanı, bu ne görgüsüzlüktür, gitsin davulcu bulsun kendine madem' demeyince bir davul var diye kendisini rezil eden bu kızla evlenmiş.

Köy yerinde sanki mk, sorsan okumuş falandır bu kız, kendini acayip nitelikli görüyordur.

Güncellemeler:
3ay Yok m. ına koyim, yok lan, muhabir alay edercesine 'Peki siz davullu mu gitmiştiniz' diye soruyor, kadın 'Ya ben gaçtıydımdı' diyor ama hiç yüzü kızarmıyor.

Herkes davulla gitmiş de bu kız gidemezmiş davulsuz, gösteriş budalalığından, elaleme hava atma görgüsüzlüğünden başka birşey değil.

0|1
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Evlenirken davul zurna çalmak, bin kişiyi davet etmek, kabarık kabarık gelinlik giymek, tepine tepine halay çekmek sadece bana absürt ve saçma geliyor olamaz değil mi kızlar?
    Hadi lütfen ses verin de yalnız olmadığımı göreyim anormal değilim dimi?

4|2
    1|0
    • 3ay

Adamsın şu an duygulandım

• 3ay

Ondan sonra niye evlilikle kısa sürüyor. Sanki o gün bir tek gelinin düğün günü, daha evliliklerinin ilk gününden zikindirik komplekslerini tatmin etmek için adama zehir ediyor gelin alma merasimini, bunların nasıl bir evlilikleri olacağını idrak etmek güç değil.

En İyi Erkek Görüşü

• damadın yerinde olsam bununla evleneceğime davulla evlenirim

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Niye oyle diyosunuz belki de en buyuk hayallerinden biriydi kızın yani o düğün bir kere olcak kac kere cikcak o evden ben hak verdim :D benimde o gun ne istiyosam yapılmalı icimde kalmasin

0|0
    0|1
    • 3ay

Zikerler öyle hayali, görgüsüzlükten başka birşey değil. Düğün de, senin saçma sapan komplekslerinin çekilmek zorunda olduğu bir gün değil, bir resmi nikah kıyılacak ve aynı rutin hayatına döneceksin, bunu abartıp zıvanadan çıkmanın, karşı tarafa eziyet çektirmenin falan zerre kadar kabul edilebilirliği yok.

• 3ay

Yahu, o kadar uyuzsun ki, 'bunlar akıllı görünmek için kendini ötekileştiriyor', benim kendimi ötekileştirmeye ihtiyacım yok bir, inanmak istemiyorsun ama ciddi ciddi samimi olarak söyülyorum bunları, iki.

Türk milletinin genelinde birşeyi kabullenmek istemeyip 'Bunların derdi başkaa' edebiyatına meyil var zaten. Devletin başından köy kahvesindeki kasketliye kadar.

• 3ay

Normalde boyle biri degilim ama resmen dellendim yani kusura bakma. Sen tartışmıyosun veya bir fikir yoneltmiyosun surekli karşındakini yerme peşindesin. Uyuzlugum ondandır 😏 boyle bir karşılık alacagımı bilseydim görüşümü bildirmezdim zaten. Neyse önemli de degil zaten bunlara takılacak degilim. Sadece hissettirdiklerinizi söylüyorum

• Ben çok şımarık ve salakça bir hareket. Bari önceden haber verseydi davul olmadan olmaz diye. Sinir oldum kıza.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bence*

• 3ay

Bunlar işte, evlendikten sonra kocasını süs eşyası gibi gören, hayatı 'Biz ni kidir di mıtlıyız, kocişimle x keyfi, y eğlencesi' tarzı embesilce' gösteriş budalalığıyla geçen, hayatta yapabileceği en büyük işin evlenmek ve bir iki sene sonra da çocuk yapıp 'Bakın Dünya'nın en acayip çocuğu benim kukumdan çıktı' tribi atmak olan uyuz insanlar.

Hep böylelerinden çıkıyor.

• Onun için önemli birşey olabilir

1|0
    0|1
  • Ne olmuş banada anlatın😂

0|0
    0|0
  • Bana kalsa yuzuge bile karsiyim insanlar davul istiyo :(

0|0
    0|0
  • Ne davulu ya, boş şeyler.

0|0
    1|0
  • Şaşırdım ve damada acıdım. Ileride bu gelinin cikaracagi sorunlari dusunemiyorum

0|0
    0|0
  • ilk defa size katiliyorum davul calinca basi göge erecek zaar

0|0
    0|0
  • Bundan beterleri var ya

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • En baştan tepkisini ortaya koyyo iste

0|0
    0|0
  • Ben de sinir olmustum haberi izleyince. Hatta şaşırdım da cocuk nasil birakmamis o kadar saat davulcu aramis hayret 😏

0|0
    0|0
  • Hayatta o davulu getirmezdim de evlenmezdim de

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma

0|0
    0|0
  • İlginçmiş

0|0
    0|0
  • Yok artik ya

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• ben olsam onu sürükleyerek çıkartırdım evden

0|0
    0|0
  • Git davulcuyla evlen der orayı terkederim.

0|0
    0|0
  • hayatta boyle seyler yapmam ve yanina yaklasmam dugun bile yapmam bennnnnnn.. bana akli basinda insan lazim... fazlasiyla hakkini veriyoruz insanlarin biz zaten

0|0
    0|0
  • O kızda evde kalsın zaten son noktaya gelmiş daha ne davulu istiyor ki anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...