Tuşlu telefon kullanma?

Bu zamana kadar telefon kullanmadım ihtiyacım olmadı ailem dolasıyla da kullanamadım. Şimdi üniversiteye başlicam hemde kurs var kursa giderken kkızların elinde iphoneler samsunglar var. Koca koca. Babam bana nokia c2 aldı tuşlu telefon. Ünide ezik durumuna düşermiyim?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey olmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Düşmezsin telefon olayını fazla büyütme boşver hem derslerine daha çok odaklanırsn iletişime yarıyosa yeter.

0|0
    0|0
  • Millet için değil kendin için al ne alırsan kimin dediği kimin umrunda sende öyle yap

0|0
    0|0
  • özele gitcen galba tam tersi daha cok hoşlarına gider cogunun hani erkek olsan kızlar böyle şeylere önem verir erkek olsan belki seni görmezden gelen cok olur ama kız olduğun için bir ssorun olmaz cok daha iyi olur hatta.)

0|0
    0|0
  • kim bilir yaşın 9 mu 10 mu neyse kullan farketmez önemsiz bu

0|0
    0|0
  • Etrafındaki insanların düşüncelerinin senin için bir önemi olmasın çevremizdekilerin düşüncelerine göre yaşasaydık halimiz nice olurdu. Kendini asla küçük görme elindeki telefonun değil kalbindeki güzellik önemli ☺️

0|0
    0|0
    • 3ay

Anladım birde burslu özel bir üniye gidicem onun için sordum

• 3ay

Zor olur belki imrenirsin insanlara ama maddiyata önem verme ya. bir sıkıntın bir problemin olursa danışabilirsin bana

• İletişimi sağlasın yeter bence çok önemi yok telefonun modelinin

0|0
    0|0
  • Geçen gün peder de benden tuşlu telefon istedi kullanamıyormuş akıllı telefon neyse fiyat sorduk tuşlu telefon için adam 500 bilmem kaç lira derdi yuh dedim akıllı telefon parası akıllı telefon al daha iyi.

0|0
    0|0
  • Pestilin çıkar

0|0
    0|0
  • sacmalama istersen. ezik duruma düşmezsin asla

0|0
    0|0
  • Neden dusesin

0|0
    0|0
  • Düşersin

0|0
    0|0
  • Evet ama o babanın eksikliği sende paranı topla güzel bir telefon al gizli kullan ;)

0|0
    0|0
  • telefonla ezik mi olunuyor muş :) güldüm vallahi karakterin güzel olsun

0|0
    0|0
  • Derslerine çalış iphoneyi hadi ordan et yeter

0|0
    0|0
  • eziklik telefonlamı oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• alakası bile yok gösteriş meraklıları dışında kimse telefonuna bakmayacaktır bence

0|0
    0|0
  • Bırak ya bu eziklik değil herkes son model kullanmak zotundada değil

0|0
    0|0
  • Saçmalama nolacak ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...