Sizce hangimiz haklıyız?

Ben memleketimde uni okudum İstanbul'da yasıyorum banu adında arkadasımin düğünü vardı birde sevgi adında bir arkadaşımızın nişanı vardı bunun için yakın arkadaşım meryemle cıktık gittik benim kalacak yerim olmadığı icin baska bir kız arkadasımın evinde misafir olarak kalıcaktım ilk kez kalıyorum orda megerse onlarında misafirleri varmıs kızın teyzeleri gelmis ev baya kalabalıktı babası da aksi bir adam olduğu icin cekindim akşam kınaya gittik gece yarısı döndük sonra birsey demedi bıraktı beni cantasını aldı gitti çok üzülmüştüm hem karnım açtı odadan cıkmadım düğüne nisana gitmedim bir kınaya gittik elimde çanta ağlaya aglaya garaja gittim yer bulamadım sonra arkadasımın yanına gectım samsuna orda kaldım 2 gün döndüm geri

Güncellemeler:
3ay Arkadasım meryem bana gaddar iki. Yüzlü dedi ne nankör insanmıssın kaldığın yere öyle sey yaptın dedi eger istanbula gitseydin özür dilerdim senden dedi
3ay Şimdi hangimiz suçlu bu yaptığı ayıp degilmi birde kaldığım yeri suçluyor sevgiline sonradan gidebilirdin 1 gun ıdare edemedin beni birde beni cagırıyosun tanımadıgım adamın evinde isim ne dedim demez olaydım annesi yoktu baska bir fırsatımız yoktu sen nankörlük yaptın iki yüzlüsun dedi hangimiz haklı simdi

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sen haksızsın kusura bakma

0|0
    0|0
  • Bosver domuzu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...