Herşeyden çok sıkıldım bana ne lazım ihtiyacım olan şey ne?

Nasıl baslasam hiç bilmiyorum ama gidiyorum direk böyle. Arkadaşlar artık herşeyden biktim sıkılma değil bu. Bulunduğum yerden insanlardan çevreden herşeyden. şu an 18 yaşında lise son okuyan sınava çalışan (ama çalışmayan) bir kardesinizim. bazi kişileri samimi bulduğum için böyle yaziyorum. Her neyse ben şu an 18olmama ragmen kendimi çok daha yaşlı hissediyorum.. en azından yorgun. İyicie bir kendimi toplamak lazım bunu da üniversite ye gidince (eğer kazanırsam) gerçekleştirmeyi dusunuyorum. Çevre çok büyük bir etken böyle olmamda. Çünkü 5yıl önce tasindik biz buraya şehir adı veremiycem üzgünüm, babamın işi yüzünden taşındığı şehirdeki bütün arkadaşlarımı dostlarimi tanıdığım iyi insanları bırakıp geldim. O zamanlar 12 yasindaydim yani çocuktum daha 6. sinif yeni bitmişti yaz haziran sonu sanırım o zaman tasindik 2011de. Ait olduğum yer ve şimdiki arasında çok fark var. İnsanları şehir (çok küçük sıkıcı bunaltıcı bir yer) arkadaşlar geldiğimden ayak bastığından bugüne hayatım kaydı diyebilirim. Çok fazla kötü şey yaşadım ergenlik yüzünden nasibini almak mı dersin, kızların seninle alay edişi mi, insanlarin yüzüne bakamamak mi, ozguvenin ve psikolojinin çökmesi mı, babanin ayırmaya gittiği kavgada silahla vurulması mi, yalnizlik mi (kucumsemeyin çok fena etkiliyor insanı), sürekli burdsn gitme isteği mi.. arkadaşlar bunlar acıların 10da 1i.. nasıl da yanıyorum bilmiyorum ama gün gelecek dayanamiycam ondan korkuyorum. Sizin burda okuduğunuz şey sadece bir çocuğun şehir değiştirmesi ergenliğe girip yüzünün bozulmasi-cirkinlesmesi , arkadaşlarının değişmesi, babasının vurulması (çok şükür iyi şimdi ama o acı..)
Vsvsvs diye uzar gider nasıl basladim bu yazıya emin değilim zaten hastayım şuanda biraz ama nasıl bitirmem gerektiğini biliyorum burdan kaçarak, kurtularak..

Güncellemeler:
3ay Hayattan sogudum be hayatım 12yasima kadar çok güzeldi iyi kötü şeyler olurdu ama memnunum beni seven bir ailem arksdaslarim sehrim her şeyimi seviyordum. Sonra ne oldu da böyle oldu bilmiyorum..
3ay Ben güçlü biri değilim arkadaşlar, öyle olsa bunları takmamam gerekirdi ama ne kadar güçlü olursanız olun bunlar sizin canınızı gerçekten yakicak şeyler. Keşke başka bir şekilde olsaydı ama olmadı hayat iste

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...