Evren hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünya'dan dışarı çıktığınız zaman , milyon tane galaksi, milyon tane gezegenler, güneş sistemleri, yıldızlar, kara delikler, vs. bir sürü şey. Pekala bunlar ilginizi çekiyor mu? Hiç oturup düşündüğünüz oldu mu? İlginizi çeken bir şey?

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şu yıldızlararası filmini izledikten sonra çoğu uzay belgeseli evren ile ilgili ne belgesel varsa araştırıp izlemeye çalıştım bilmediğimiz daha çok şey var çooook :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu konudaki her düşüncenin sonunda ''hiç kadar küçüğüz ve bir o kadar da bir şey bilmiyoruz ve bir o kadar da kibirliyiz'' diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Heleki o karadelik nasil bir sey cok merak ediyorum 😊 keske uzayı burdan her şeyiyle net bir sekilde izelyebilsek filmlerdeki gibi mi acaba 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yani üstüne çok düşünecek bişe yok aslında ama merakımı uyandırıyor uzay ile alakalı konulara ilgiliyimdir :D

0|1
    0|0
  • ben bir ara çok kafa yordum ama sonra kafayı yiyecek gibi oldum

0|1
    0|0
  • Bilime çok fazla duskunum dünya dışını hep merak etmisim dır çok severim yıldızlar gezegenler uzaylılar kainat o kadar güzel ki galaksiler

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla ilgimi çekiyor. İnsanın içinde garip bir merak uyandırıyor. Hele ki ışık hızının bile milyon yılldan fazla bir süre sonra bize ulaşması fazlasıyla etkileyici ve merak uyandırıcı

0|1
    0|0
  • Uzayın derinliklerinde kaybolmak isterdim. Bakalım nereye kadar gidicem. :)

0|1
    0|0
  • Uzay Mühendisliği okuyacağım inşallah o zaman ilgi daha cok artacak

0|1
    0|0
  • yalnız değiliz

0|1
    0|0
  • Dünya bitti de evren kaldı :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Dünya hep var nasıl bir yer olduğunu biliyorsun. Göremediklerin, bilmediklerin, merak ettikerin önemli olan bu. :)

• 3ay

Nereden biliyorsun?

• 3ay

Bilmiyorum. fakat dünya dışında insanın şu çıplaklıkla yaşayacağıbaşka bir gezegen olduğunu düşünmğyorum. fakat uzaya ait farklı yaratıklar yok mudur? olabilir. ama en üstünü biziz yaratılanların

Yükleniyor...