Üniversiteye baslayacagim eger bana yardim ederseniz hayatim degisicek?

Merhaba oncelikle adim kübra. Ben lisedeyken ozguvensiz, sessiz, utangac, sakin, pısırık bişeydim. Aslnda oyle olmak istemiyodum kendimin icimde bir baskinligin oldugunu bildigim halde boyleydim. Simdi üniversiteye gecicem ve adam yerine konan pisirik olmayan sessiz konusmayan herkesin cekindigi ozguvenli biri olmak istyorum dobra ve kişilikli baskin karakter olmak istiyorum. Eger bunlar degisirse benim hayatimda degisir. Bunlar icin napmaliyim. Universitsye gectigimde nasil davranmaliyim. Bana yardim edermisiniZ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi yapman gerekenler ;

1)- Herkesle konuş ama gereksiz konuşma ama gerekince öz ve net ol bu çok önemli çünkü sessiz havası katar bu sana.

2)- Herkes seninle ilgilensin diye bekleme umursamaz bir tavır takın.

3)- Konuşurken iyi arkadaşlarına karşı nazik pozitif olmaya çalış çünkü müttefik önemli ama saygısızlık görürsen kırıcıda olsan uyar konuşma tarzına dikkat et ya da benimle muhatap olma gibi.

4)- Sevmediğin kişilerle asla konuşma selam bile verme.

5)- Diğer arkadaşların için bir süre selam veren taraf ol sonra ilk selamı vermeyenler varsa onları uyar hep biz selam veriyoruz olmuyor bundan sonra aynı şekilde selam vermenizi bekliyorum vermezseniz görüşmeyelim de geç.

6)- İnsanların arkandan konuştuğu şeyleri önemseme.

7)- Gereksiz kendini saydırmaya çalışan tuhaf tuhaf hareketler yapıp yaklaşmaya çalışan kişilerden uzak dur ve gerekirse sert konuş mesafe koy

8)- Önemli bir detay üniversitede karakteri davranışların etkilediği kadar stilinde etkiler yani giyim tarzını iyi seçmeli ve belli bir temada ilerlemelisin ciddiyetli olduğun ve kırıcı olacağın günler mesela siyah giy diğer günler mavi insalarlar zamanla olayı fark edip siyah giydiğin gün yanına gelmezler.

Benden bu kadar umarım faydalı olur :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları kendinden yüksek ya da düşük seviyede görmediğinde herkesin senin gibi insan olduğundan ve kimsenin sana kötü davranmasına laf atmasına izin vermediğin ve gülümsemen eksik olmadığında daha mutlu olabilirsin benim görüşüm 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu yenemezsin yendiğini sanarsın ben psikoloji okuyorum mesela ve senin tedavi olman şart

kübra.

0|0
    0|0
  • 1. kural gözü açık ol
    2. kural yalakalık yapmayı bil
    3. kural sessizsakin olma
    4. kural makyaj yapmayı bil
    5. kural kur yap ki not toplaman nasit olsun
    6. kural şefaf tayt giymeyi öğren
    7. kural dekolte
    8. kural mezunsun :D sırf böyle yaparak kız derece aldı :D

0|0
    1|0
  • samimi bir şekilde size yardım etmek istiyorum. bendede vardı ezelden. 05455944964 numaram bu özelden arayabilirsiniz. gerçekten bissürü antidepresan falan kullandım.

0|0
    0|0
  • Kimseyle konuşmaktan çekinme ve rahat ol yeter.

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi görün bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun formülü yok ki. Nasıl olmak istiyorsan öyle ol

0|1
    0|0
  • hepsini kardeşin gibi gör. aslında öyle de sayılır sonuçta hepimiz ademoğluyuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...