2 ay sonra askere gideceğim acil taktik verin?

Arkadaşlar 2 ay sonra askere gideceğim acil taktik verin ne gibi bir hazırlık yapmam lazım ya da gitmeden önce mutlaka yap dediğiniz birşey var mı?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayatının son günleri gibi düşün bol bol seviş öpüş eglen iç sıç.. Giderken boxerının bel kısmına denk gelecek yerine fermuarlı cep dikdir paralarını ince bir cüzdana koyup orda taşı dışarı çıkınca falan genelde.. Çok iyi bir kilit al dolabın için anahtarını dokundaki cüzdana koy.. Sadık bir kız bul yolunu gözlesin gerisinide askere gidenlere sor ben nerden biliyim..

0|1
    1|0
    • Hayatını yaşa seviş öpüş iç sıç sadık birini bul demişsin iyi demişsin ama nereden bulacağız havadan düşmüyor ki 😊

• Eee içip sıçıp sevişince sadık birini istemekde pek Allahsizca olur duu dimi? Sen o yüzden yapma onları uslu çocuk ol elbet biri bulur..

• Şimdilik diğerini tercih ediyorum 😊😜

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşin varsa ayrıl :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• şu an benim sevgilim de askerde. Kesinlikle içinde bir şey kalmasın imkanin olduğu kadar çabala. Gerçekten değer verdiğin insanlarla vakit geçirebildigin kadar vakit geçir gerçi benimki doğuda olduğu için biz sıkıntı yaşıyoruz. Rahat olursan zaten eksik bir şey kalmaz. Hayırlısıyla gider sevdiklerine dönersin inşallah

0|1
    0|0
  • davet etmişsin de ben kızım ne anlarım hazırlıktan erkekleri davet etseydin keşke

0|1
    0|0
  • Ahahaa beni böyle soruya nasıl çağırırsın ya. Sana nasıl bir taktik verebilirim yavrum. Hayatımda kaç kere gittim.

0|1
    0|0
  • Yedek çorap don atlet havlu

0|1
    0|0
  • tecrüübem yok bilemem

0|1
    0|0
  • Abim 1 Koli Tras Bicagı Goturmustu

1|1
    0|0
  • Iyi guzel soruna davet etmissin de ben ne biliyim asker hazirligini

0|1
    0|0
  • google da arat

0|1
    0|0
  • Askere gitmediğim için bilemem ne diye davet ediyon?

0|1
    0|0
  • Daha önce hiç asker olmadım. Bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Davet niye edion olm

0|1
    0|0
  • Davet ettinde ben hic askere gitmedim bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Askere gitmeyeceğim veya gitmediğim için bilemiyorum. Ne davet ediyorsun sjsjsj

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Şimdi soruya davet etmişsin iyi hoş da askerlik hakkında nasıl taktik verebilirim 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 25

• Dostum birkaç ay önce geldim askerden önce vatanın için kendine şimdiden söz ver şimdiden ortamı düşünme zamanla alışıcaksın fazla ana kuzusu olma ayrılman zor olur. Fiziken şimdiden alıştır kendini sabah erken kalkıcan geceleri uyumayacağın bile olucak. Bütün eşyalarına ismini yaz bazı durumlarda kendi eşyanı alan bile oluyor özellikle postallarına yani botlarına dikkat et gider gitmez zaten kantinden ya da çarşıdan terlik al

0|1
    0|0
  • 1 tane kamerasız telefon bul al, Türkcell'den askercell hattı al,
    Herşey veriyorlar ama diş macunu ve diş fırçası ayrıca şampuan ve sabun onların verdikleri kullanılmıyor.
    Havlu falan herşey veriyorlar, sivil kıyafete abanma, acemi birliğinden sonra izin kullanırsan evden alırsın, kullanmazsan da gittiğin yerde çarşıdan falan.
    düşeceğin bölük türüne göre 28 gün veya 45 ya da 55 gün acemi askerlik yapabilirsin. İlk 1 ay sonrasında acemi de olsan çarşı izni kullanabileceksin.
    Her ihtimale karşı kulübe kartı al 1-2 adet.
    Cok ta başka birşey yok, varsa soracağın sor, yanıtlarım, cok olmadı bende geleli..

eğer bir haftasonu, işiniz gücünüz yokken, durduk yere bir komutan gelip "ehliyeti olan var mı?" diye sorarsa ehliyetiniz varsa da el kaldırmayın zira size boş bir alana yığılmış kum tepesini göstererek, "şurada el arabaları var, bölüğe kum taşınacak" şeklinde nüktedan ama aynı zamanda gayet emrivaki bir cümle sarfedecek ve haftasonunuzun içine edecektir.

0|1
    0|0
  • Orda herseyini veriyorlar ama 4 beden buyugunu veriyorlar 😄 sen yinede acemi birligine fazla bisey goturme donunu dis fircani bile calabilirler. Donuna cep diktir cuzdanini oraya koy. Sabah 5 te kalkmaya alis. Aksam 9 da yatmaya alis. Kantin kuyruklarina alis simdiden alayda sira sana gelene kadar egitim vakti geliyor😄

Acemilikte usta askerlerle iyi anlas. Ustaliktada hergun egitime hazir ol.

0|1
    0|0
  • taktiği yok. göze batma, yürüyüşlerde ne önde dur ne arkada. komutanlara dikleşme. cins oluyorlar. diyeceğim bu kadar. hem askere almanları da mı alıyorlar :/

1|1
    0|0
  • ben meslekci olmak istedim ama otobüs şoförü yaptılar sakın şoför olma.

0|1
    0|0
  • hiç bişe götürme orda herşeyini a dan z ye veriyorlar :)

0|1
    0|0
  • şimdiden spor yapmaya başla. hiçbirşeye fazla takılma ve okumak için bir tane kitap götürebilirsin.
    oraya gidince efendi takıl, işini yap ve bitir gel.

2|1
    0|0
  • hadi hayırlısı olsun güle güle gidip gelmek nasip olsun
    hazırlığa gerek yok eskiden di o şimdi her şey yapıyorlar

0|1
    0|0
  • saga sola borcun var ise. ode hellallik al. askere gidene. kadar kafani. rahat. tutu egldnmene. bak iste

0|1
    0|0
  • Fazladan fanilya
    Traş bıçağı al

0|1
    0|0
  • Çok kasma rahat ol. Görevlerini iyi yap komutan ve arkadaslarinla güzel iliskiler kurmaya çalış.

0|1
    0|0
  • 2 şınav çek kelime-i şahadet getir

0|1
    0|0
  • Hadi hayırlısı olsun iyice gez toz

0|1
    0|0
  • Kısa dönem mi? Eğer sevgilin varsa ayrıl öyle git. İki, giderken yanına bişey alma. Herşeyini orda veriyorlar

0|1
    0|0
  • Kendin git yeterli :)

0|1
    0|0
  • Kaç ay yapican

0|1
    0|0
  • Casio nun kronometreli dandik bir saati varya yanına ondan al 2 tane kesinlikle

0|1
    0|0
  • askere gitmediğim için bende bilmiyorum ne gibi hazırılıklar yapılır

0|1
    0|0
  • Aga uzatabildigin kadar ezmesinler sora

0|1
    0|0
  • gitme askere falan

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam