İşi olmayan ve okumayan sevgilimi ailem kabul etmiyor?

Çalışıyor aslında garson , lise mezunu. bense yüksek lisansımı yapıyorum. O da iyi bir iş bulacağını söylüyor bir yıldır hiç gelişme yok ama. Acaba bulur mu ailem haklı mı

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Maddiyat tabi ki önemli bir yerden sonra iyice önemleşiyor ama sevmek apayrıdır paraya göre belirlenmiyor.

İş bulur mu bulamaz mı bilemem ama seni bu soruyu sormaya ittiyse zaten pekte uzun sürmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayni senij durumundayim su an ben unv okuyorum o lise mezunu bile degil oyle sacma sapan isler yapiyo ve ortada bir is guc yok ve benim ailemde istemiyo ve bnce haklilarda ben dua ediyirum seninde tek caren bu bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kabul etmez ama sen ona kaç ve açlıktan nefesiniz koksun aile sözü dinlemeyenin sonu budur

0|0
    0|0
  • Bir ömür sen beraber olucaksın senin seçimin olmalı, ailenin görüşü sadece görüş olarak kalır. İster çalıştırırsın ister evinin hanımı.

0|0
    0|0
  • Önemli olan iyi brii olması

0|0
    0|0
  • Ailen haklı gibi

0|0
    0|0
  • Ailen haklı

0|0
    0|0
  • Bulur bulur

0|0
    0|0
  • Kaç para kazanıyor.

0|0
    0|0
  • dengin olan birisiyle evlen bence. yüksek lisans diyorsun. hemen ayrıl gitsin. cahiller haddini bilmez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Cahil değil ki öyle olsa zaten onu seçmezdim

• 3ay

eğitim durumu çok önemli. yani sen yüksek lisans yapmışsın eşinde bilgi açısından en azından bir üniversite kitabı karıştırmış okumuş birisi olması gerekir ki ilerde birşeyler konuşabilesiniz. bence böyle. karar senin. sizin.

• Bunlar hep ask

0|0
    0|0
  • seviyorsa bulur nıye olmasın

0|0
    0|0
  • Soytarı bulmusun resmen ole sevgılımı olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen hangi kraliyetten geliyorsn

• 3ay

Ama o çalışıyor farkındaysan tamamen bırakmış değil.

• 3ay

Sana bı gelıcek rahat bı hayst kımseye muhtac etmıycekse be ozellıklede aılene muhtac etmesın yeter inanıyonmu bunların üstesınden gelıcegıne inanıyorsan ailenı karsına alırsın sonra pişman olma ama

• Garson var garson var nerde mekan

0|0
    0|0
  • ailen haklı sen maddiyatçısın o yüzden boşver çocuğun hayatını karartma

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben maddiyatçı olsam onu beklemem heralde

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...