Aileme nasıl söyleyeceğim?

Ailem müslüman. Babam çok inançlı değildir. Annem daha inançli. Kapalı değil, gerekleri pek yerine getirmez. Ben hristiyan oldum. Aileme nasıl söyleyeceğim?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• 😂 soyleme ne gerek var?

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmeye haklari vardir diye düşünüyorum. Ramazanda niye oruc tutmuyosun diye sorgulamalari bile beni rahatsiz ediyor

• 3ay

Bende inancli bir ailede buyudum daha gencken ateist oldugumu soylemistim cokta bisey degismemisti yasinla baglantili olarak tepkileri azalir agnostogim bu arada 😏👍🏻🤘🏻

En İyi Kız Görüşü

• Dostum ben de Hristiyan'ım. Açıkçası bence bunu onlara direk söyleme. Yani bir anda yanlarına gidip ben Hristiyan'ım dersen şaşırırlar. İlk önce bunu onlara çaktırmadan belli et. Haç kolyesi takma çünkü Haç'a özenip de Hristiyan oldun zannederler. Ama yanlarında ilk başlarda Mesih'in adını söyle, inşallah, maşallah gibi kelimeler kullanma. Yani kısacası bunu direk söylemektense onlara ipucu ver. Bunları yaptıktan sonra söylersen aşırı şaşırmazlar. Emin ol bu senin için çok daha iyi olucak :)) Tabi ki ilk başlarda tepki görebilirsin ama şunu unutma ki İsa Mesih senin yanında. O hep seninle ve o hep seni koruyor. Rabb seni korusun :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• söyle de seni şöyle bir güzelce dövsünler bu gençlik nereye gidiyor bilmiyorum sonumuz hayrola

0|0
    1|0
  • Bende aynı durumdaydım seninle.
    Fener rum patriği bartharomeos'a gidip ailemle konuşmalarını rica ettim.
    Sağolsun gelip konuştu ailemde razı oldu.
    Şimdi ailecek gidip hem günah hemde istavroz çıkarıyoruz.
    bahar aylarında da papaz eriğini mübarek papzın elinden yiyip aşk ile dönüyoruz.

0|0
    1|0
  • düşüncesi bile çok kötü

0|0
    1|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Söylemek zorunda değilsin.

1|0
    0|0
  • Niye böyle birşy yaptın ki 😂

0|0
    1|0
    • 3ay

Bana gore de islamiyet sacma.

• 3ay

Saçma deme de benim düşünceme ters de. Saçma demen doğru değil. Annen çok sinirl biriyse yandın 😂

• İyiymiş Ma

1|0
    0|0
  • Cuma günü kilisede şarap dağıtılıyor mu?

0|0
    1|0
  • Peki neden hristiyan oldun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...