Su siyaseti ve dini kendine malzeme yapanlar varya Yok turbaniydi yok oyuydu buyuydu Yok Kurt Turkuydu?

Sizene ulan millettin inancindan milliyetinden turbanindan protez beyinliler ya ilgi cekmek icin ya provakatorluk icin surekli fitne fesat paylasimlar sorular ulan ergenlerin sevgili sorunsali ask acilari nasilim ama diye abuk subuk foto atanlar fake hesapla kiz gibi cinsel konu acanlar bile sizden iyi..

2|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Provokatif paylaşımlar yapılıyor üstelik site yönetimi taraflı bir şekilde o yorumları soruları ısrarla kaldırmıyor :|

0|1
    0|0
    • 3ay

evet israrla tutuyor paylasimlari

• 3ay

Üstelik birilerini dini inancından veya milletinden dolayı linç edenleri uyardım diye benim yorumumu kaldırdılar ne vatan hainliğim ne dinsizliğim kaldı her türlü lafı yedim onların yorumu kalkmadı ben insanları ayırmayın dedim suçlu oldum yorumumu kaldırdılar :D

• 3ay

Anlayos ve zihniyet bozuklugu

En İyi Erkek Görüşü

• Irk bizi birbirimizden koparana , din bizi ayrıştrana,
    Politika bizi bölene, para bizi sınıflandırana kadar,
    Hepimiz İNSAN'dık...
    Hiçbir şeyi unutmadık ama insanlığı, insan olduğumuzu maalesef unuttuk...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan gözüyle bakmalı...

0|1
    0|0
  • Aynen öyle be.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hepimiz biriz boşver onları

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Türban kelimesini fantezisi olanlar kullanır türbanı kemalistler uydurmuştur atatürkün türkiyesi burası türkce konuş türban fıransızca

0|0
    0|0
  • kardeş neyi içerledin böyle tam anlamadım ama..

0|0
    0|0
    • 3ay

buradki paylasimlara

• 3ay

okuma birader :) niye kasıyosun bu kadar :) sıkıntı yapma kendine. ömre zararlı.

• alayının mina cakayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...