Kapat

Aranızda yazılım uzmanı olan var mı?

Arkadaşlar yazılım uzmanlığı eyitimi alıcam. İlk girişte maaşları ne kadardır? Eyitim süreci nasıldır. Bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yazılım uzmanı değilim ama programlama mezunuyum. Piyasada iş bulma konusunda sıkıntı yok. Lakin işinde iyi olman gerek. henüz bir projede yer almadıysan ilk işin ve tecrüben yoksa ortalama 1700-2000 civarı bir işte başlarsın. Bunda yaşadığın yerin de etkisi var.
    Sonrasında tecrübe ve bilgi birikimine göre fiyat artar. Programlama ve teknik çizim konularında kendini pazarlayabilmen ve geliştirebilmen önemli.
    Ayrıca ben çok tavsiye etmiyorum.
    Hergün yeni bir dil çıkıyor, onlara yetişmen gerek.
    Autocad tarzı bir program ile yolunu çizmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • siz üniversite mi okudunuz yoksa kurs mu?

• Neden işyerinde öğrenmek gereksin?
      Programlama ile uğraşacaksan, kendin de serbest projeler geliştirebilirsin.
      Kursta öğrendiğin bilgi ile sana verilecek ilk görevleri yapamayacaksın zaten.
      Mantığı kavramış bağlantıları kurabiliyor olman gerek. Kendi kendine ne kadar çalışırsan o kadar iyi ve çabuk uyum sağlar gelişirsin.
      Başarılar.

• Tamam cok saolun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• var öyle üyeler oldukca çok hemde.

0|0
    0|0
  • Önceliklike eyitimi değil eğitimi alacaksın. Alacağın maaş senin bilgine ve çalışacağın yere göre değişir. Sanırsam Bilge Adam tarzı bir yere gideceksen çok ama çok çalışman lazım.

0|0
    0|0
  • Eğitim yazmak istedin galiba

0|0
    0|0
  • kanka kötü espiri olcak ama ben yazılımda uzmanım gördüğüm her kıza yazılırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...