Sadece Gösteriş Olsun Diye Başını Kapatanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kimileri vardır ya başını kapatır suratlarında 1 kilo makyaj vardır ve genelde her bayanın kolay kolay cesaret edemeyeceği kıyafetler giyerler ama başları kapalı olduğundan en masumu oynarlar bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? İnancını doğru düzgün yaşayanlara lafım yok yanlış anlaşılmalara meyil vermeyelim.

Güncellemeler:
3ay Durum ile İlgili Yorum Yapan Herkese +1 Arkadaşlar

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Daha bugün bir tanesini gördüm dar pantolon altına yüksek topuklu giymiş kafayı kapatmış yüzünde de 3 kilo boya başında güneş gözlüğü, çevresindeki başı açık olanlara da küçümser gözle bakıyordu :D

0|1
    0|0
    • 3ay

İşte lafım onlara ne düşünüyorsun bu ve bunun gibi tipler için?

• 3ay

Kendilerinden hoşlanmıyorum açık söyliyim, daha doğrusu nasıl giyindikleri neye inandıkları umrumda değil sadece bunu din adına yaptığını söyleyip başı açık olan insanları yargılamaları bana çok iğrenç geliyor.

• 3ay

Aynen senin gibi düşünüyorum 👏🏼

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana ne

0|1
    0|0
  • Hahahah aptallar bence koylu kurnazlari

0|1
    0|0
  • ben artık hiçbir şey düşünmüyorum beynim yandı

0|1
    0|0
  • en büyük dinsizler

0|1
    0|0
  • Ya bence kapanacaklarsa doğru düzgün kapansınşar çünkü başörtü islamı temsil eden bir semboldur. Başkaların veabalinede giryorlar vw kirletiyorlar islamı

0|1
    0|0
  • Kendi görüşleri ama çok saçma ya çok günah öyle

0|1
    0|0
  • hepsi salak

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin ne diyelim

0|1
    0|0
  • Midem bulanıyor gördükçe yazık diyorum bunun gibiler yüzünden hakkıyla kapananlara laf atılıyor Allah affetsin

0|1
    0|0
  • Sanırım onlar başlarında ki örtüyü aksesuar olarak kullanıyor durumundalar.. Farkettiyseniz başörtüsü demedim çünkü onların başlarinda ki örtü sadece bir capuldan ibaret aa pardon bazı markalara çapulcu dedim soryy 🙈

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Umrumda değiller

0|1
    0|0
  • Tarz peşindeler kesin öyledir yoksa neden kendilerini komik duruma dusursunlerki yazik onlarada yaa :)

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle aile baskısıyla kapandılar

0|1
    0|0
  • Bu konuda soyleyecegim cok onemli bir sey var. Banane 😊

0|1
    0|0
  • kafayı beze sarmanın her türlüsüne karşıyım şahsen

0|1
    0|0
  • Allaah onlari alsin

0|1
    0|0
  • Allahımız düşünmüş onlar için cehennemi

0|1
    0|0
  • Allah bela versin onlara :D

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...