Eşcınsel olmaktan korkuyorum çok dışlanır mıyım?

kadınlardan hoşlanıyorum ama sadece yatakta erkekler e de aşık oluyorum ben napıcam nolur yardım edın tedavısı var mı ben escınsel mıyım

Güncellemeler:
3ay ben bunu trollemek için yazdım ne çok malımız var görmek istedim. HOMOFOBIKLER HER YERDE götler. Bıseksuelım ben
3ay Herkes mal ben değılım

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlayabilmek için bir psikologa görünmen gerek. Korkulacak bir şey yok ! Bu dünyayı kalıplaştıran insanlardan korkma. Biyolojik olarak nasıl 2 cinsiyet var ise aslında dış görünüşü bir köşeye bıraktığımızda pek çok kombinasyon ortaya çıkıyor ve bu tarz insanlar da bayağı var yani eşcinseller vs... yalnız değiller. Vücudunun birisinden hoşlanması kötü bir şey değil. Kesin tanının konulması için bir psikologa veyahut 1'den fazla psikologa görün. Sonuç ne olursa olsun unutma bir insana karşı sevgi duymak bu dünyadaki en güzel şeydir. Ve sevginin cinsiyeti olmaz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden bunu ayıp biliyorsun ve ya korkuyorsun ki? Senin cinsel kimliğin biseksül.
    İnsan kimliğini saklamya çalışır mı hiç? Rahat ol, sen sadece insansın.

0|0
    0|0
    • 3ay

ayy teşekkür ederım canım ya çok rahatladımm yaya

• 3ay

Rahat davran. Ben de ilk zamanlar kendimden utanıyordum. Senin böyle olman anormal birşey değil.

Erkekler Ne Diyor 12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...