Bu adam normal mi?

Yaklaşık 7 senelik evliyim. Evliliģimin ilk 2 senesi genelde ailelerle ilgili kavgalarla geçti. Sonra ilişkimiz düzeldi şu an 1.5 yaşinda bir oģlum var. Çocuk olduktan sonra hayat maddi manevi biraz zorlaştı bende 1.5 senedir cocuguma bakmak için calışmiyorum. İkimizde bunalmış durumdayız. eşimle 2 gün önce sabah kahvaltısı yaparken kavga ettik. malum gene ailesi ile ilgili bir meseleydi. kavga esnasında üzerime yürüdü çok korktum. önce koridora kaçtım pesimden gelince mutfağa kaçtım o sırada tezgahta bıçak vardı korkudan onu elime aldım. pesimden geldi ve elimi zorla alarak kendi karnına saplamaya çalıştı ona engel olmak için o kadar çabaladımki 2 gündür kollarım ağrıyor. büyük bir felaket atlattık. normalde sakin bir insan ama sinirlenince kendini kaybediyor fiziksel şiddet bana karşı hiç uygulamadı ama görüntüsü çok korkunç oluyor ve bir yerlere vuruyor. şimdi ne yapmalıyım sizce bu yaşadığımız normalmi bu insandan korkmalımıyım. Aileme anlatamadım sizinle paylaşmak istedim.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik aslında iki kişinin evlenmesi bir yuva kurması değil. İki ailenin evlenmesi bence.
    Eğer tatlı bir evlilik yaşamak istiyor iseniz. Bir tarafa konuşuyor ise diğer taraf susmak zorunda. Bu tartışmada da bu şekilde. İki tarafa konuşur ise o esnada bazen tren rayından çıkabiliyor.
    İkiniz de çalıştığı için, tahammül sınırlarınız minimum a inmiş bence. Biraz daha sabırlı olmaya çalışmakta fayda var.
    Bir anlık patlama yaşamış olabilir. Olay sonrasında hiç oturup konuştunuz mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Konuştuk kısmen barıştık. ama korkum ve hüznüm geçmedi. yeniden ısınamadım henüz. Ya ilerde tekrar böyle bir şey yaşarsak ve kötü bir şey olursa korkusu var.

• 3ay

Amin inşallah. Teşekkür ederim.

• 3ay

Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik destek alın bence eşin ve sen. Kolay bisey değil yaşadığınız

0|0
    0|0
    • 3ay

Düşünüyorum ama hem hesaplı hemde iyi bir yere bulmam lazım

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçekten hayati anlamda tehlikeli bir şey olmuş. Bu evliliği sorgulayın bence ve bu şekilde ilerlemesinin çok tehlikeli olacağının farkına varın

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı bir durum. Terapi almanız gerektiğini düşünüyorum. Aşırı gerginleşmişsiniz. Ve birbirinizle iletişim kurup konuşabileceğiniz aşamadan çok uzaksınız. İkna edebilirseniz birlikte bir aile terapisine gidin derim. Çok geçmiş olsun ayrıca.

0|0
    0|0
  • Adam biraz bunalmış olabilir ama sana zarar vereceğini sanmam. Sakin ol. Psikoloğa götür. Biraz alttan al. Yazık sıkıntılı dönemde bunalmıştır

0|0
    0|0
  • kocana sahip çık zarar gelmez ondan sorunlarla boğuşuyor sadece sende kavga etme tatlı dil göster bak tapıcak sana

0|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah :)

• 3ay

seni sevmese sana vururdu ölmek istemiş bir an sevdiği insanın elinden, seni seviyor tatlı dilli ol baya sabret ama bak kazanıcaksın yazarsın bana doğruymuş diye

• Ailelerin %65 i böyle zaten. Sana özel bir şey değil bu

0|0
    0|0
  • bu adamı hemen boşa

0|0
    0|0
    • 3ay

O kadar kolay değil. Küçük çocuğumuz var

• Acil profosyonel yarimdim almaniz gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• normal değil

0|0
    0|0
  • Bence ailene anlat onlar her zaman senin yanındalar akıl verirler

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorun kalmasada onlar unutmaz ve eşimi sevmezler diye düşünüyorum

Yükleniyor...