Scorp la ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce kapatılsa güzel olmaz mı?

Kesinlikle kapatılsın. Mide bulandırıcı, zeka yoksunu, dilinden küfür inmez insanların kendini bir halt zannettiği anlamsız bir yer.

• Kapatılsın
    38% (8)62% (16)51% (24)Oy Ver
  • Kapatılmasın
    62% (13)38% (10)49% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ara sıra kendim de videolar atıyorum, güzel bir uygulama bence. insanlar her yerde küfür ediyor, argo konuşuyor. O yüzden geniş bir yelpazesi olan Scorpa kapatılsa iyi olur diyemem.

1|0
    0|0
    • 3ay

Küfür, argo değil, daha ötesi

• 3ay

Endişelerinde sana hak veriyorum, ve maalesef insanların hoşuna gidiyor bu zehir. Sayfanın sahiplerinin de cebi doluyor, alan memnun satan memnun durumu oluşuyor. Yani kolay değil kapatılması. He böyle çok güzel bir ortam olsa, insanlar güzel güzel görüş paylaşıyor olsa, kötü söz olmasa o sayfa kapanır işte. Çünkü çok az kişinin ilgisini çeker, millet bu ne biçim sayfa diyerek uzaklaşır, alışmışlardır küfüre terbiyesizliğe.

• 3ay

Hay bin yaşa! İşte söylemeye çalıştığım bu. Mesele sosyal medya değil, mesele o sosyal medyayı doğru kullanamayan insanlar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Niye kapatiliyor onu anlamadim ben.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kapatılmaması için bir neden göremiyorum ben de

• 3ay

O mantikla web'in 90%'ini kapatmak lazim ama. Bu siteyede cocuklar uye olabiliyor. Kendi cocugun/yakinindan endiseleniyorsan internet filtresi kur rahatla. Ben dert etmiyorum hic boyle seyleri, cocukken bende girerdim hic olumsuz etkisini gormedim daha.

• 3ay

Tamam da diğer türlü sosyal ağlar bana hiç bu kadar tehlikeli gelmedi cidden. Yani videoya baktığımda parmağmı ısırdım farketmeden. Özgür irade severim her zaman, ama ben scorp ta herhangi özgürlük ve ya olumlu bir şey görmedim daha. Bu yüzden saçma ve gereksiz buluyorum. Hem de bu kadar kolay erişebilinen bir yer.

• 10 sn videoya giricem diye boya badana yapan kizlara selam.

1|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım kullanma merakımda olmadı açıkcası

1|0
    0|0
  • Ben o insanları dışardada görüyorum konusu beğenmediğin videoları açma bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorun ben değilim ki, zaten toplum adına endişeleniyorum

• 3ay

Haklısın ama scorp kapatılsa bile bunları yapan bizim toplumumuz zaten umut yok

• Nazilerden ne farkınız var sizin

2|0
    0|0
    • 3ay

Sizin derken?

• 3ay

Bu uygulamadaki insanlarla sokaktaki insanlar aynı kişiler mk? Ülkenin gerçeği bu?

• 3ay

İlk önce küfürsüz konuşmayı oöğrenebilirsin.
      Ben sadece insanca konuşanlarla fikirlerimi bölüşürüm

• Uygulamayı sevmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz elbetteki... Ama sizene yani?

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben bu toplumda yaşıyorum, bu yüzden vicdanım elvermiyor toplumun bu kadar zehirlenmesine

• Çok saçma biyer
    -Anne hamileyim
    -Annessn bir ton argo
    bir kız annesine şakasına hamileyim diyecek. Annesi bazen kale almıyor
    Kardeşim böyle bişi yapsa düşünemiyorum sonuçları.

0|0
    0|0
  • Kapatılsın

0|0
    0|0
  • WhatsApp

Ve bu site harici hic birsey kullanmıyorum gerçekten gereksiz..

0|0
    0|0
  • Abuk subuk biyer

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• zararsız herkes gorus belirtiyo ayrica gulduruyo

1|0
    0|0
  • Kullanmiyorum ama kapatilmasin videolari izleyip gülüyorum

1|0
    0|0
  • Neden kapatılsın ki? Bu sitede nasıl her görüşten insan fikrini belirtiyorsa orda da aynısı yapılıyor

0|1
    0|0
    • 3ay

neden sansürsüz küfür ediyorlar peki? özgür irade bu mu oluyor?

• 3ay

Tehlike açısından kıyaslayamıyorum bana göre hepsi aynı saçmalıkta, dediğim gibi engellenebilecek bir durum değil en fazla kendiniz kullanmazsınız bir de çevrenize kullanmamalarını söyleyebilirsiniz o kadar :D

• 3ay

Zaten bizim gibilerinin elinden daha fazla ne gelir ki haklısın :D

Yükleniyor...