Kızlar benim gibi biriyle evlenir misiniz? Detay kısmına bakar mısınız? Anketli?

21 yaşındayım. Boyum iki metre beyaz tenliyim. ideal kilomda olursam çok yakışıklı olurum. lakin şu an kilom fazla. Ama sebeplerim var. Babamı, kardeşimi sevmiyorum. Çevremdeki insanlar benim moralimi bozuyor. Ailem ayrı benim. babamdan hayır yok bana. üstelik moralimi bozuyor, bagnaz bir kardeşim var. annemle anneannemin evinde yaşıyorum. annemin ablaları, anneannem moralimi bozuyor vb vb. Ben bugünleri göreceğimi bildiğim için para biriktirdim harçlıklarımı yani senelerce. param var ama harcarsam bitebilir. okuyamadım bunlardan dolayı. yoksa çok zeki biriyim. her işe gidemem ben. ya ticaret yapacam ya da özel güvenlikçi olurum. Türk milliyetçisi biriyim. Çok seçiciyim. bir ortamda ağır dururum, beyfendiyim. sınıftaki konuşkan kızlar bile benle etkileşim halinde olmak ister. bana şaka yaparlar. laf atarlar. Ama yaşadığım hayattan dolayı çok neşeli olamıyorum. soğuk duruyom. fetto gibi hayallerim var benim. ekonomi siyaset hastasıyım. olgun biriyim. fetto gibi hedeflerim var. hedefim 100 gram altındı. Karakteristik özelliğim aynı Tayyip. kafama koyduğum bir şeyi ama öyle ama böyle eninde sonunda yaptım. 100 gram altın hedefime ulaştım. 120yken bozdurdum. sonra borsalara daldım. doğan holdingden kaymak yiyemedim. borsa oynamam daha. şu an 87 gram altınım var. geri kafaya koydum ama erken ama geç geri 100 gram altınım olacak başka yolu yok. Sevdiğim olacak kıza çok aşırı değer veririm ilgi gösteririm. zaten kızdan başka kimsede umrumda olmaz. sevdiğim kişilere çok sıcak davranırım. yoksa çok soğuk feto gibi sınsi biriyimdir. kürytlerı sevmem. ama kürt kızları hoşuma gidiyor yaa. Akpye oy atarım. Tayyibi çok sevdiğim için. Ama öyle böyle antikürytçüyüm. Ordugüç benim elimde olsa kürytlere suriyeyi, menbiçi, doğuyu dar ederydım. gece gündüz saat gece bile olsa aklım fıkrım suriyedeki ypgye darbe vurulmasını arzu ediyorum. böyle birisiyle evlenir misiniz? Tayyibin koyu hayranıyım. onun yüzünde herkesle karşı karşıya gelirim. fetoyla örnekler verdim şakasına ama.

• EVLENİRİM
    14% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • EVLENMEM
    86% (6)100% (4)91% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• evelenmez

0|0