Benimle evlenip hayatımı mahvetmek istiyor?

bu kişi öz kuzenim ve beni hiç sevmiyor çünkü el bebek gül bebek sevilen biriyim kuzenimse hep dışlanan serseri çocuk oldu. Bariz farkediyorum bana olan kinini ama bazı konuşmalarından da benimle evlenmek istediğini farkediyorum. Kesinlikle beni bu kadar sevmezken evlenmek istemesi normal değil ve sürekli ona hizmet etmemi istiyor. yani benim hayatımı mahvetmek için evlilik hayali kurdugunu düşünüyorum sizce bunu aklından silmesini nasıl sağlarım?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın dört şey için nikâh edilir; malı, güzelliği, soyu ve dindarlığı… Sen bunlardan dindar olanını araştır, bul. Mes’ûd olursun..” (112) buyurmuşlardır. Zîrâ erkekler evlenirken umûmiyetle bu dört hususu gözönünde bulundururlar, dindârlığı ise en sona bırakırlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

hiçbişey anlamadım

• 3ay

konuyla ne alakası var abicim

• 3ay

evlilikten girdik okuduk üfledik

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim, korkutmak istemem ama bu andan itibaren daha dikkatli ol. Bana kalırsa evlenmek filan değil onun derdi. Sana bir zarar verebilir. Kapıyı herkese açma. Hiç beklemediğin biriyle (babası, annesi vs) evinize gelip seni kandırabilir. Böyle olaylar duyuyoruz. Evde yalnızken onu ve ailesini (kimseyi) eve kabul etme. Onunla yalnız kalma. (Bu lafı sana edebildiyse yalnızken etmiştir) Ona hizmet etmemden hoşlanıyor demişsin. Etme. Aynı ortamda bulunma. Rahatsızlığını dile getir. Ona da söyle, annene de söyle. Söyleyebileceğin herkese söyle ki duyulsun. Korkma. Seni suçlayacaklardır. Çünkü ataerkil toplumlarda suçlu kim olursa olsun cezayı kadın çeker. Kuyruk salladı filan derler diye korkuyor olabilirsin. Ama bu işler şakaya gelmez. Sana tecavüz ederler, sonra da ortadan yok ederler. Bu kadar basittir. Polise git. Abartmış olmazsın. O sana söylediği "severek olmazsa..." sözü başlı başına tehdittir.

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten dediğin tedbirlerin hepsini alıyorum ama bana bişey yapabilecek ortam oluşacağını düşünmediğim için fazla duyurmuyorum tabiki yinede ürkmüyor değilim sağol canım desteğin tavsiyelerin için :)

Erkekler Ne Diyor 3

• "bazı konuşmalarından da benimle evlenmek istediğini farkediyorum"

"benim hayatımı mahvetmek için evlilik hayali kurdugunu düşünüyorum"

Belki böyle bir şey yoktur, her şey kafandadır. Bu olabilir mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

örnek veremiyorum direk sitedeyse ben oldugumu farkeder diye

• İstesin

0|0
    0|0
  • O istesin sen istemezsen nazil evlenecek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evlenmezsen bişey olmaz anca hayal kurar

0|0
    0|0
  • uzak dur bu ne be

0|0
    0|0
  • Sana senle evlenmek istediğini açıkça söyledi mi? ya da nasıl imalarda bulunuyor paranoyakça düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

örnek veremiyorum direk sitedeyse ben oldugumu farkeder diye

• Haha ne çeşit fanteziler var yaa

0|0
    0|0
  • kendine evlinecek başka birini bul sendn zaten vazgeçer

0|0
    0|0
  • Yahu zorlamı vercekler ne bu korku

0|0
    0|0
    • 3ay

bazı imaları var seve seve olmazsa... gibi zarar da verebilir yani hırsı yüzüne

• 3ay

Oha ailene söyle. Pis sapık. Hatta dava bile açabilirsin

• 3ay

annem biliyor da şu an öyle bir manevi açıdan baskıdayızki yine döner dolaşır suçlu biz oluruz

• Başkasıyla evlen illa o isteyince olacak mı ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Burcu ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...